Вільна боротьба : Рибак, Благіня і Квятковський – бронзові лауреати Кубка європейських націй

У Москві (Російська Федерація) 9 листопада 2014р. фінішував ІКубок європейських націй – Кубок «Алроса» з вільної боротьби, участь у якому за результатами цьогорічного чемпіонату Європи брали по 6 найсильніших команд старого континенту. Змагання проводились за принципом «стінка на стінку».
І жіноча, і чоловіча збірні команди України, які виступали своїми найсильнішими складами, посіли у Москві ІІІ місце.
Українки у попередніх поєдинках перемогли болгарок 7:1 та поступилися збірній Азербайджану 3:5. У поєдинку за ІІІ місце наші борчині здолали білорусок 7:1.
Переможницями турніру очікувано стали господарки, які у фінальній зустрічі декласували Азербайджан 8:0.
У складі збірної України бронзовими лауреатками Кубка європейських націй стали вихованки Львівського училища фізичної культури Ірина Рибак (на фото) та Юлія Благіня. За срібного призера Кубка збірну Азербайджану виступали Ірина Нетреба та Наталія Синишин (вперше!), які також ази боротьби у свій час пізнавали у нашому закладі.
Чоловіча збірна України, за яку боровся вихованець ЛУФК Андрій Квятковський (вип. 2007р.), на шляху до «бронзи» спочатку поступилася росіянам 1:7, далі перемогла білорусів, а в поєдинку за ІІІ місце – Туреччину 5:3.
Подробная информация прокат машины на свадьбу тут.

Василь Шуптар – переможець міжнародного турніру на призи Олександра МедведяВосьмеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у юніорському чемпіонаті світу з боротьбиТкач і Черкасова – переможниці «Польського відкритого старту»Оксана Чудик дізналась суперниць на юнацькій ОлімпіадіЮрій Ідзінський – срібний призер юніорського чемпіонату Європи з вільної боротьбиАнгеліна Лисак і Оксана Чудик – чемпіонки Європи з боротьбиАндрій Квятковський очолив світовий рейтингЛівач взяла реванш і перемогла на міжнародному турнірі у СтамбуліШестеро вихованців ЛУФК відправились у Рим за європейськими нагородамиГурський, Петрів і Кусяк – володарі національного Кубка з боротьбиНа чемпіонаті України з боротьби вихованки ЛУФК вибороли 14 медалейНа чемпіонаті світу з боротьби Оксана Чудик посіла 5 місцеТкач і Черкасова – переможниці рейтингового турніру у КитаїВосьмеро борців ЛУФК візьмуть участь у світовому кадетському чемпіонатіОльга Падошик - чемпіонка Європи з боротьби серед дівчат-школярок