Вільна боротьба : На борцівському Кубку перемагали досвідченіші

У м.Броварах 3 грудня 2014р. стартував Кубок України з вільної боротьби.
Першими на килими місцевого Палацу спорту вийшли чоловіки.
У ваговій категорії до 65кг у фіналі зійшлися вихованці Львівського училища фізичної культури, досвідчений і титулований Василь Федоришин (вип. 1998р.) та молодий і амбітний Іван Петрів (вип. 2012р.). У напруженому поєдинку переміг Федоришин (на фото) 2:0 (1:0, 1:0 по періодах).
І в наступній вазі до 70кг фінал був за вихованцями ЛУФК – у вирішальній сутичці зійшлися Олексій Мельник (вип. 2002р.) та Іван Кусяк (вип. 2012р.). І знову перемогу у впертому поєдинку здобув досвідченіший Мельник.
У вазі до 61кг рівних не було Василю Шуптару (вип. 2011р.). У фінальному двобої Василь не віддав жодного бала своєму візаві з Харкова Вадиму Духно – рахунок 4:0 на його користь.
У найлегшій ваговій категорії до 57кг бронзовим призером національного Кубка став студент ІІ курсу училища Ярослав Гурський. У поєдинку за ІІІ місце Ярослав переміг свого товариша по тренуваннях, учня 11 класу Артема Джелему 6:2.
Для сімнадцятирічного Артема броварське 5 місце слід вважати успішним. У стартовому поєдинку Джелема впевнено здолав чернігівчанина Влада Черноуса 10:0, далі у рівному результативному поєдинку поступився майбутньому переможцю Тарасу Марковичу з Київщини 7:13 (2:5, 5:8), у втішних сутичках почергово поборов Дмитра Несвятипаску з Донецька (9:0) та Андрія Яценка з Київської обл. (12:10).

Успіхи вихованців відділення вільної боротьби на міжнародному турнірі «Tallinn open”Результати виступів вихованців вільної боротьби на чемпіонаті України U 23Випускники відділення вільної боротьби стали переможцями та призерами міжнародного турніруРезультати участі учнів коледжу у Чемпіонаті України з вільної боротьби у м. УжгородУспішні виступи вихованців відділення вільної боротьби на всеукраїнському турнірі Марія Винник – бронзова призерка міжнародного рейтингового турніру "Zagreb Open"Юлія Ткач очолила рейтинг United World Wrestling! Вихованці та випускники відділення вільної боротьби – серед кращих на Кубку України!Вихованки відділення вільної боротьби - серед переможців та призерів Різдвяного фестивалю!Вихованці відділення вільної боротьби - переможці та призери Всеукраїнського турніру!Вихованці відділення вільної боротьби - серед кращих в чемпіонаті України!Валерія Станчева та Соломія Петрів – переможниці XI міжнародного турніру пам'яті Генрика ВолошинаРезультати участі студентів відділення вільної боротьби на турнірі «Тернове поле»Манола Скобельська - найкраща спортсменка Львівщини за підсумками жовтня 2023 рокуЗдобутки учнів відділення вільної боротьби на Всеукраїнському турнірі "Олімпійські надії Поділля"