Вільна боротьба : На борцівському Кубку перемагали досвідченіші

У м.Броварах 3 грудня 2014р. стартував Кубок України з вільної боротьби.
Першими на килими місцевого Палацу спорту вийшли чоловіки.
У ваговій категорії до 65кг у фіналі зійшлися вихованці Львівського училища фізичної культури, досвідчений і титулований Василь Федоришин (вип. 1998р.) та молодий і амбітний Іван Петрів (вип. 2012р.). У напруженому поєдинку переміг Федоришин (на фото) 2:0 (1:0, 1:0 по періодах).
І в наступній вазі до 70кг фінал був за вихованцями ЛУФК – у вирішальній сутичці зійшлися Олексій Мельник (вип. 2002р.) та Іван Кусяк (вип. 2012р.). І знову перемогу у впертому поєдинку здобув досвідченіший Мельник.
У вазі до 61кг рівних не було Василю Шуптару (вип. 2011р.). У фінальному двобої Василь не віддав жодного бала своєму візаві з Харкова Вадиму Духно – рахунок 4:0 на його користь.
У найлегшій ваговій категорії до 57кг бронзовим призером національного Кубка став студент ІІ курсу училища Ярослав Гурський. У поєдинку за ІІІ місце Ярослав переміг свого товариша по тренуваннях, учня 11 класу Артема Джелему 6:2.
Для сімнадцятирічного Артема броварське 5 місце слід вважати успішним. У стартовому поєдинку Джелема впевнено здолав чернігівчанина Влада Черноуса 10:0, далі у рівному результативному поєдинку поступився майбутньому переможцю Тарасу Марковичу з Київщини 7:13 (2:5, 5:8), у втішних сутичках почергово поборов Дмитра Несвятипаску з Донецька (9:0) та Андрія Яценка з Київської обл. (12:10).
Современные аспекты лечения игровой зависимости.

Христина Береза – бронзова призерка молодіжної світової першості з боротьбиЧетверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світуАндрій Ткач і Юрій Вовк – найкращі борці турніру пам’яті Богдана Сцібайла«Срібні» виступи борців ЛУФК на «Терновому полі»Четверо вихованок ЛУФК візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті світу з боротьбиУ жовтні на Львівщині найкращою спортсменкою визнали Аллу ЧеркасовуАлла Черкасова – найкраща спортсменка УкраїниОксана Лівач і Юлія Ткач – бронзові призерки чемпіонату світу з боротьбиАлла Черкасова – чемпіонка світу з боротьбиНа чемпіонаті світу з боротьби Андрій Квятковський на п’ятому місціВісім вихованців ЛУФК стартують на чемпіонаті світу з боротьбиКоманда ЛУФК – володар Кубка Землі Краснецької з боротьбиБорчині ЛУФК вибороли Кубок ПольщіПершокурсниця ЛУФК Оксана Чудик – срібна призерка юнацьких Олімпійських ігорТомищ, Чекмак і Білик перемогли на всеукраїнському турнірі «Дружба»