48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Юлію Ткач вшанували «Золотою борцівкою»


            30 листопада в Event-hall «КІНО» відбулася перша церемонія нагородження найкращих тренерів, ветеранів, чемпіонів, призерів та учасників міжнародних змагань у вільній боротьбі Львівщини.
Вільна боротьба – один із найуспішніших видів спорту для львів’ян і спортсменів Львівщини, які з кожним роком привозять усе більше нагород з міжнародних та національних змагань, стабільно демонструють високі результати та перемагають найсильніших спортсменів з усього світу.
Задля популяризації здорового способу життя та спорту серед молоді Львівщини заслужений майстер спорту, володар Кубка світу, срібний призер XXIX Олімпійських Ігор Андрій Стаднік і президент борцівського клубу «Лідер-Львів» Юрій Копитко започаткували щорічну нагороду «Золота борцівка Львівщини». Церемонія нагородження відбулася 30 листопада. Відзнаки, дипломи, премії та цінні подарунки отримали: 
- тренери: Пістун Андрій, Дух Ігор, Раковський Олександр, Первачук Віктор, Костяний Василь (реабілітолог), Сазонов Олег Павлович (посмертно) – нагороду вручили його дружині Вірі Сазоновій.
- директори спортивних шкіл та навчальних закладів: Приступа Євген - ректор Львівського Державного Інституту фізичної культури, Дурняк Богдан – ректор української академії друкарства, Майборода Юрій – начальник управління молоді та спорту ЛОДА, Родак Степан – директор Львівського училища фізичної культури, Закалюк Андрій – директор загальноосвітньої школи-інтернату №2.
- за досягнення високих спортивних результатів, самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України з вільної боротьби відзначили також призерів та переможців міжнародних змагань, вихованців Львівського училища фізичної кульутри:
Рябоволова Вероніка – чемпіонка Європи та бронзова призерка чемпіонату світу серед кадетів 2014 року вагова категорія до 38 кг, Лівач Оксана – чемпіонка Європи та срібна призерка чемпіонату світу серед кадетів 2014 року вагова категорія до 40 кг, Павлова Євгенія - чемпіонка Європи серед кадетів 2014 року вагова категорія до 43 кг, Колос Мар’яна – срібна призерка чемпіонату Європи та світу серед кадетів 2014 року вагова категорія до 46кг, Лисак Ангеліна - бронзова призерка чемпіонату світу та Європи серед кадетів 2014 року вагова категорія до 56кг, Горішна Лілія – бронзова призерка чемпіонату світу та Європи серед юніорів 2014 року вагова категорія 51 кг, Кіт Тетяна – срібна призерка чемпіонату світу серед юніорів 2014 року, Гергель Оксана – срібна призерка чемпіонату світу серед юніорів 2014 року, Мазур Наталія – срібна призерка чемпіонату Європи серед юніорів 2014 року , Шуптар Василь – бронзовий призер чемпіонату Європи серед чоловіків 2014 року вагова категорія 61 кг.
Найвищу нагороду – «Золота борцівка Львівщини 2014» здобула титулована випускниця Львівського училища фізичної культури Юлія Ткач (на фото). Вихованка ковельської школи вільної боротьби, а нині — аспірантка Львівського державного університету фізичної культури Юлія Ткач після майже річної перерви, пов'язаної з народженням сина, розпочала новий виток своєї кар'єри з «бронзи» чемпіонату Європи та золота чемпіонату світу. На світовому форумі в Ташкенті українці не було рівних в категорії борчинь до 63 кілограмів. Нині найкраща спортсменка з вільної боротьби Львівщини готується до Олімпійських ігор, які відбудуться в Бразилії.
«Це ще не вершина Олімпу, до Олімпійських ігор ще багато. Це ж лише чемпіонат світу. – коментує свої спортивні успіхи цього року Юлія Ткач. – Однак невеликий крок дає старт, для того, щоб здобути медаль на Олімпійських іграх».
Ведучими церемонії були Олександр Кучер і співачка МІЯ, яка також виконала декілька своїх пісень. Завершився вечір виступами саксофоністки Анни Ролін та заслуженої артистки України Наталки Карпи, яка наприкінці церемонії виконала разом з маленькими артистами Дитячої естрадної школи Karparation пісню «Ми зможемо все». 
Під час вручення головної нагороди організатори церемонії Андрій Стаднік і Юрій Копитко запевнили, що відтепер цей вид спорту не залишиться без уваги, а «Золота борцівка Львівщини» стане щорічною премією, якою нагороджуватимуть найкращих спортсменів із вільної боротьби.
За матеріалами www.gazeta.lviv.ua
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

Андрій Харковський проявив характер і став чемпіоном УкраїниДарина Мацола і Марія Томищ – чемпіонки України з боротьбиЛевовий внесок у європейську перемогу борцівської збірної зробили вихованки ЛУФКЛілія Горішна і Тетяна Кіт – срібні призерки чемпіонату Європи з боротьби«Золотий» хет-трик вихованок ЛУФК на чемпіонаті Європи з боротьби Львівське училище фізичної культури набирає нових чемпіонок – борчиньВасиль Шуптар – бронзовий призер чемпіонату Європи з боротьбиСемеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті Європи з боротьби Алла Черкасова – спортивна сенсація рокуДанило Стасюк спротиву на юніорському чемпіонаті України не відчув16 медалей, з них 7 золотих – доробок борчинь ЛУФК на юніорському чемпіонаті УкраїниОксана Лівач: "Перша ціль - це Токіо, хочу потрапити на Олімпіаду"Юрій Ідзінський – срібний призер молодіжного чемпіонату Європи з боротьбиВихованки ЛУФК серед найкращих молодих борчинь ЄвропиБорці ЛУФК головні трофеї Відкритого кубка Львова залишили у Львові