47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Світова боротьба міняє обличчя


    16 січня в Лозанні пройшло засідання Бюро Федерації Об'єднаної світової боротьби (UWW), де було оголошено про значні зміни в борцівському світі: змінам піддалися спортивна форма борців і суддів, а також забарвлення килима!
На зміну килимах з жовто-червоним колом, які після Олімпіади 1972 стали традиційними, прийдуть килими темно-синього та помаранчевого кольорів, які знайомі нам по логотипу UWW. Нові кольори обрані не випадково - таким чином борцівська спільнота намагається відповідати духу часу і привабливіше виглядати в телевізійних ефірах.
На даний момент ще не затверджено остаточний дизайн борцівської форми, але передбачається, що вона буде яскравою, аби привернути молоду аудиторію. Судді ж змінять звичні костюм з краваткою на сорочку-поло і брюки і будуть виглядати менш офіційно.
"Ми вживаємо рішучі кроки, щоб зробити боротьбу максимально привабливою для глядачів", сказав президент Федерації Об'єднаної світової боротьби Ненад Лаловіч. "Традиційне трико, не той одяг в якому можна ходити поза спортзалом. Ми хочемо ввести новий дрес-код, одяг в якому борці та шанувальники нашого виду спорту будуть почувати себе комфортно і поза килимом ".
Остаточні рішення для всіх трьох видів боротьби на даний момент ще не прийняті, але будуть обов'язково затверджені протягом цього року.
Також в Лозанні були прийняті й інші важливі рішення, наприклад визнання отримала Федерація Боротьби Косово. Таким чином ставши 179 національною федерацією.
Також Бюро UWW проголосувало за те, щоб перейменувати всі п'ять континентальних рад - під новою назвою "United World Wrestling - Region" (Африка, Америка. Азія, Європа і Океанія). Дана назва сприятиме кращій ідентифікації назви UWW і континентальних рад.
Засідання Бюро пройшло наступний день після успішного старту програми Федерації Об'єднаної світової боротьби "Супер 8", щоб підняти обізнаність публіки про жіночу боротьбу і звернути увагу на роль жінок на різних рівнях спортивної діяльності.
Джерело: www.ukrwrestling.com
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

Половина нагород Кубка України з боротьби дісталося вихованкам ЛУФКВасиль Шуптар – чемпіон України з боротьбиСергій Михайлишин – чемпіон України з боротьбиБорці ЛУФК – переможці турніру імені Богдана ХмельницькогоБорчині ЛУФК відзначилися на Берлінському турніріХристина Береза – бронзова призерка молодіжної світової першості з боротьбиЧетверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світуАндрій Ткач і Юрій Вовк – найкращі борці турніру пам’яті Богдана Сцібайла«Срібні» виступи борців ЛУФК на «Терновому полі»Четверо вихованок ЛУФК візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті світу з боротьбиУ жовтні на Львівщині найкращою спортсменкою визнали Аллу ЧеркасовуАлла Черкасова – найкраща спортсменка УкраїниОксана Лівач і Юлія Ткач – бронзові призерки чемпіонату світу з боротьбиАлла Черкасова – чемпіонка світу з боротьбиНа чемпіонаті світу з боротьби Андрій Квятковський на п’ятому місці