48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Саорі Йошіда: «Я люблю перемагати!»


      Саорі Йшіда (на фото) – легендарна японська борчиня, триразова олімпійська чемпіонка, 12-ти разова чемпіонка світу, 5-и разова володарка Кубків світу. Народилася 5 жовтня 1982р. у м.Тсу. Вагова категорія – до 55кг. Міжнародна федерація боротьби (UWWобрала Саорі Йошіду однією з восьми послів для промоції жіночої боротьби у світі.
- Коли і де Ти розпочала займатися боротьбою?
- Мені дуже пощастило, тому що зал боротьби знаходився біля мого дому, а мій батько тренував у ньому. Тому такий старт був природнім для мене, до того ж мені було тільки три роки.
- Як люди навколо реагують, коли Ти говориш їм, що ти борчиня?
- Це забавно, але вони завжди кажуть: «О, ти не виглядаєш такою?»
- Яка Твоя найкраща згадка про боротьбу?
- Це, коли я несла свого батька на плечах після перемоги на олімпіаді-2012 у Лондоні. До того я двічі носила іншого тренера. Але ж це була моя третя золота олімпійська медаль!
- Хто був Твоїм найбільшим натхненням впродовж Твоїх занять боротьбою?
- Я думаю, це була колишня атлетка і чемпіонка світу Сейку Ямамото. Сьогодні вона працює тренером у Сполучених Штатах.
- Що є Твоєю улюбленою річчю у боротьбі?
- Існує багато речей у боротьбі, які я ціную – я не думаю, що можу обрати якусь одну! Я люблю перемагати!
- Що означає бути частиною олімпійської сім'ї по відношенню до жіночої боротьби?
- Олімпіада – це мрія і мета для кожної борчині.
- Які Твої сподівання щодо майбутнього жіночої боротьби?
Я хочу, щоб боротьба залишалася у програмі Олімпійських ігор назавжди. Я також бажаю, щоб боротьба була такою ж популярною олімпійською дисципліною, як і інші види спорту. Олімпійські ігри є мрією кожної борчині.
За матеріалами www.unitedworldwrestling.org опрацював Степан Родак
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

Левовий внесок у європейську перемогу борцівської збірної зробили вихованки ЛУФКЛілія Горішна і Тетяна Кіт – срібні призерки чемпіонату Європи з боротьби«Золотий» хет-трик вихованок ЛУФК на чемпіонаті Європи з боротьби Львівське училище фізичної культури набирає нових чемпіонок – борчиньВасиль Шуптар – бронзовий призер чемпіонату Європи з боротьбиСемеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті Європи з боротьби Алла Черкасова – спортивна сенсація рокуДанило Стасюк спротиву на юніорському чемпіонаті України не відчув16 медалей, з них 7 золотих – доробок борчинь ЛУФК на юніорському чемпіонаті УкраїниОксана Лівач: "Перша ціль - це Токіо, хочу потрапити на Олімпіаду"Юрій Ідзінський – срібний призер молодіжного чемпіонату Європи з боротьбиВихованки ЛУФК серед найкращих молодих борчинь ЄвропиБорці ЛУФК головні трофеї Відкритого кубка Львова залишили у ЛьвовіЮлія Ткач – переможниця світового рейтингового турніру «Дан Колов – Нікола Петров»Шестеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті Європи з боротьби