48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Вихованці ЛУФК виборюватимуть призи Медведя


6-7 березня 2015р. у столиці Білорусі відбудеться традиційний, сорок п’ятий за ліком, міжнародний турнір з вільної боротьби із серії Гран Прі на призи Олександра Медведя.
Виборювати призи триразового олімпійського чемпіона, який народився в Україні в Білій Церкві, до Мінська у складі національної збірної команди України відправились вихованці Львівського училища фізичної культури Василь Федоришин (вип. 1998р., на фото), Андрій Квятковський (вип. 2007р.), Іван Кусяк (вип. 2012р.), Марія Лівач (вип 2012р.), Лілія Горішна (вип 2014р.), Лариса Скоблюк (вип 2010р.) та Оксана Ващук (вип. 2009р.).
Паралельно у Санкт-Петербурзі (Російська Федерація) відбудеться командний Кубок світу з жіночої боротьби, до участі у якому допускаються 8 найсильніших збірних планети за результатами останнього чемпіонату світу.
Честь збірної України у Санкт-Петербурзі захищатимуть вихованки училища Ольга Шнайдер (вип. 2009р.), Оксана Гергель (вип. 2011р.), Юлія Ткач (вип. 2009р.) і Алла Черкасова (вип. 2005р.).

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

Андрій Харковський проявив характер і став чемпіоном УкраїниДарина Мацола і Марія Томищ – чемпіонки України з боротьбиЛевовий внесок у європейську перемогу борцівської збірної зробили вихованки ЛУФКЛілія Горішна і Тетяна Кіт – срібні призерки чемпіонату Європи з боротьби«Золотий» хет-трик вихованок ЛУФК на чемпіонаті Європи з боротьби Львівське училище фізичної культури набирає нових чемпіонок – борчиньВасиль Шуптар – бронзовий призер чемпіонату Європи з боротьбиСемеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті Європи з боротьби Алла Черкасова – спортивна сенсація рокуДанило Стасюк спротиву на юніорському чемпіонаті України не відчув16 медалей, з них 7 золотих – доробок борчинь ЛУФК на юніорському чемпіонаті УкраїниОксана Лівач: "Перша ціль - це Токіо, хочу потрапити на Олімпіаду"Юрій Ідзінський – срібний призер молодіжного чемпіонату Європи з боротьбиВихованки ЛУФК серед найкращих молодих борчинь ЄвропиБорці ЛУФК головні трофеї Відкритого кубка Львова залишили у Львові