Вільна боротьба : Скоблюк і Гусяк - бронзові призерки Гран Прі Медведя

У столиці Білорусі 6-7 березня 2015 р. відбувся 45-ий міжнародний турнір із серії Гран Прі з вільної боротьби на призи триразового олімпійського чемпіона Олександра Медведя. На ювілейний турнір до Мінська з"їхалося понад 350 атлетів і атлеток з 28 країн світу.
     У ваговій категорії до 55 кг бронзовою призеркою Гран Прі Медведя стала вихованка Львівського училища фізичної культури Лариса Скоблюк. У кваліфікації Лариса (на фото) поступилася майбутній переможниці Заліні Сєдоковій з Білорусі 4:10, а в поєдинку за ІІІ місце перемогла росіянку Надєжду Третьякову - "на туше".
      Також з бронзовою нагородою повертається додому Ірина Гусяк. Іра, яка повернулася на килим після тривалої перерви, посіла ІІІ місце у вазі до 58 кг. На 11 місці тут Юлія Малик.
     У вазі до 69 кг п"яте місце в активі ще однієї вихованки училища Оксани Ващук. Оксана добре провела попередні  сутички (Дарія Шістерова (Росія)- 6:3, Луз Вазкез (Аргентина)- 8:3), а далі жереб звів її у півфіналі з землячкою Аліною Махінею. Сильнішою виявилася Махіня 4:0 - у підсумку вона срібна призерка. Отримавши пошкодження, Ващук на "бронзовий" поєдинок з латвійкою Лаурою Скуїною не вийшла.
     Також травма не дозволила реалізувати себе у Мінську Лілії Горішній. У попередньому раунді категорії до 53 кг Ліля впевнено перемогла росіянку Анжеліку Вєтошкіну 14:3, а далі відмовилася від боротьби. У підсумку Горішна восьма.
     У найлегшій ваговій категорії до 48 кг Марія Лівач, яка  вийшла на килим після тривалої перерви, викликаною травмою плеча, посіла 11 місце. Каменем спотикання для Марії стала казашка Елеонора Абуталіпова (3:5).
     Окрім Скоблюк, Гусяк і Махіні золотою медалісткою турніру стала одеситка Ганна Василенко,
     У чоловічій частині Гран Прі найкраще серед вихованців ЛУФК виступив Василь Шуптар, який посів 5 місце у вазі до 61 кг. У 1/2 фіналу Василь поступився росіянину Бекхану Гойгерєєву, а сутичку за ІІІ місце програв казаху Даулету Ніязбекову 2:5. Ветеран української боротьби Василь Федоришин на попередній стадії програв тому ж Ніязбекову (8:8, за додатковими показниками) і посів 26 місце.
     У вазі до 65 кг Андрій Квятковський дванадцятий. Андрій також знявся зі змагань у 1/4 фіналу  через недомагання.
     У категорії до 70 кг Іван Кусяк  вісімнадцятий, Олексій Мельник - двадцять п"ятий, Ростислав Первачук - тридцять перший.

28 квітня відбудеться додатковий відбір для футболістів 2011-го року. Детальніше: розділ "футбол"

Результати учнів та студентів коледжу на чемпіонаті України з вільної боротьби (U20) Випускниця коледжу Оксана Лівач здобула ліцензію для участі в Олімпійських Іграх 2024!Успіхи вихованців відділення вільної боротьби на міжнародному турнірі «Tallinn open”Результати виступів вихованців вільної боротьби на чемпіонаті України U 23Випускники відділення вільної боротьби стали переможцями та призерами міжнародного турніруРезультати участі учнів коледжу у Чемпіонаті України з вільної боротьби у м. УжгородУспішні виступи вихованців відділення вільної боротьби на всеукраїнському турнірі Марія Винник – бронзова призерка міжнародного рейтингового турніру "Zagreb Open"Юлія Ткач очолила рейтинг United World Wrestling! Вихованці та випускники відділення вільної боротьби – серед кращих на Кубку України!Вихованки відділення вільної боротьби - серед переможців та призерів Різдвяного фестивалю!Вихованці відділення вільної боротьби - переможці та призери Всеукраїнського турніру!Вихованці відділення вільної боротьби - серед кращих в чемпіонаті України!Валерія Станчева та Соломія Петрів – переможниці XI міжнародного турніру пам'яті Генрика ВолошинаРезультати участі студентів відділення вільної боротьби на турнірі «Тернове поле»