Вільна боротьба : У особистому заліку на Кубку світу Благиня і Черкасова треті

На командному Кубку світу з жіночої боротьби, який закінчився у м.Няньджинь, що у Китаї, поруч з місцями збірних визначались переможці у особистому заліку. Володарями малих бронзових нагород стали відразу три українки. Ще іванофранківчанка Наталія Пульковська у ваговій категорії до 48кг та дві вихованки ЛУФК Юлія Благиня (51кг) і Анна Черкасова (67кг). Вони здобули по 3 перемоги у чотирьох сутичках.
Нагадаємо, що збірна України на Кубку світу виступала молодіжним складом і посіла 4 місце.

Оксана Лівач: "Перша ціль - це Токіо, хочу потрапити на Олімпіаду"Юрій Ідзінський – срібний призер молодіжного чемпіонату Європи з боротьбиВихованки ЛУФК серед найкращих молодих борчинь ЄвропиБорці ЛУФК головні трофеї Відкритого кубка Львова залишили у ЛьвовіЮлія Ткач – переможниця світового рейтингового турніру «Дан Колов – Нікола Петров»Шестеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті Європи з боротьбиДесятеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у рейтинговому турнірі у БолгаріїПадошик, Томищ і Повк – бронзові призерки міжнародного турніру «Ведмежатко»Лівач, Береза і Лисак – переможниці міжнародного турніру у БолгаріїСофія Шеремета – переможниця меморіалу Леоніда Дуная з боротьбиАнгеліна Лисак: «Якщо на цю Олімпіаду не потраплю, на наступну шанси будуть більшими»На молодіжному чемпіонаті України Юрій Ідзінський усіх суперників поборов достроковоНа борцівському чемпіонаті України вихованки ЛУФК здобули 18 медалейПід час меморіалу Стадніка розіграли своєрідну першість ЛУФКЮрій Ідзінський – переможець всеукраїнського турніру на призи Олександра Медведя