Вільна боротьба : Ірина Остапук не мала собі рівних на юніорському чемпіонаті

У м.Івано-Франківську поєдинками дівчат 30 квітня 2015р.  завершився чемпіонат України з вільної боротьби серед юніорів.
     У найлегшій ваговій категорії до 44 кг чемпіонкою України стала минулорічна випускниця Львівського училища фізичної культури Оксана Лівач. У фіналі Оксана легко розправилась з волинянкою Оксаною Волошиною. Однак чемпіонський поєдинок у цій ваговій категорії відбувся у 1/2 фіналу, де Лівач зустрічалася з одескою Марією Георгієвою. Перший період був за Георгієвою 8:6. У другому верх бере Оксана 9:7. Підсумок цікавої і результативної зустрічі 15:15, та перемога за якісними показниками присуджується львівській борчині.
     У вазі до 48 кг бронзовою призеркою юніорської першості стала учениця 10 класу Євгенія Павлова. У півфіналі Женя поступилася майбутній чемпіонці Тетяні Польовій з Київської області, причому вела у рахунку 10:8 та попалася на контрприйом.
     Вагова категорія до 51 кг принесла вихованкам ЛУФК відразу дві нагороди: срібна дісталася студентці І курсу Христині Березі, бронзова - одинадцятикласниці Христині Демко. Перемогу тут здобула бронзова призерка юнацької олімпіади у Китаї, херсонка Олена Кремзер.
     Студентка І курсу Ірина Остапук (на фото) не мала собі рівних у вазі до 55 кг. Достойний опір Іра відчула лише від херсонки Ілони Прокопевнюк.
     Бронзовою призеркою у цій вазі стала молодша сестра Іри Настя (11кл.).
     У ваговій категорії до 59 кг срібна медаль в активі Вікторії Лукінської (вип. 2012р.).

Падошик, Томищ і Повк – бронзові призерки міжнародного турніру «Ведмежатко»Лівач, Береза і Лисак – переможниці міжнародного турніру у БолгаріїСофія Шеремета – переможниця меморіалу Леоніда Дуная з боротьбиАнгеліна Лисак: «Якщо на цю Олімпіаду не потраплю, на наступну шанси будуть більшими»На молодіжному чемпіонаті України Юрій Ідзінський усіх суперників поборов достроковоНа борцівському чемпіонаті України вихованки ЛУФК здобули 18 медалейПід час меморіалу Стадніка розіграли своєрідну першість ЛУФКЮрій Ідзінський – переможець всеукраїнського турніру на призи Олександра МедведяПоловина нагород Кубка України з боротьби дісталося вихованкам ЛУФКВасиль Шуптар – чемпіон України з боротьбиСергій Михайлишин – чемпіон України з боротьбиБорці ЛУФК – переможці турніру імені Богдана ХмельницькогоБорчині ЛУФК відзначилися на Берлінському турніріХристина Береза – бронзова призерка молодіжної світової першості з боротьбиЧетверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світу