Вільна боротьба : Борчині ЛУФК відзначилися на юнацькому чемпіонаті

У м.Херсоні завершився чемпіонат України з вільної боротьби серед кадетів – спортсменів віком до 17 років. Слідом за хлопцями чемпіонські звання тут розіграли і дівчата.
У дівочій частині чемпіонату відзначились борчині Львівського училища фізичної культури. На їхньому рахунку 4 золотих, 3 срібних і 3 бронзових нагороди.
У вазі до 40кг чемпіонкою України стала учениця 9 класу Вероніка Рябоволова. У сутичці за «золото» Вероніка здолала одеску Валентину Карамаврову 4:0.
У ваговій категорії до 46кг перемогла одинадцятикласниця Ольга Загайська (на фото). У фіналі перед Олею не встояла житомирянка Марія Трофимчук. «Бронзу» у цій вазі здобула учениця 10 класу Яна Сорока.
Учениця 11 класу Євгенія Павлова не мала собі рівних у вазі до 49кг.
Однокласниця Павлової Христина Демко посіла ІІ місце у категорії до 52кг. У вирішальному поєдинку Христина поступилася Аліні Асобії з Київщини.
У вазі до 56кг бронзовою призеркою стала восьмикласниця Романа Вовчак, а 5 місце посіла її ровесниця Христина Тимофіїв.
УФКівським видався фінал у ваговій категорії до 60кг. У ньому зійшлися одинадцятикласниця Ангеліна Лисак та на рік молодша Анастасія Боженко. Перший період впевнено виграла старша Лисак 8:1. У другому Настя зуміла перебудуватися і 4 бали відіграти. Однак, для загальної перемоги цього виявилося замало – підсумок поєдинку 8:5 на користь Лисак. Юна Анастасія Лавренчук тут сьома.
Лише одним балом у фінальній сутичці ваги до 65кг поступилася рівненчанці Катерині Камєнєвій учениця 10 класу Дарина Туровчук. У Дарини – звання віце-чемпіонки і срібна медаль.
У ваговій категорії до 70кг бронзову нагороду виборола минулорічна випускниця училища Олександра Побігун.
На завершення слід додати, що всі переможниці окрім нагород чемпіонату вибороли путівки на участь у чемпіонаті Європи, який на початку серпня відбудеться у Сербії. А наприкінці серпня на дівчат чекає юнацький чемпіонат світу, який прийматиме Боснія та Герцеговина.

Падошик, Томищ і Повк – бронзові призерки міжнародного турніру «Ведмежатко»Лівач, Береза і Лисак – переможниці міжнародного турніру у БолгаріїСофія Шеремета – переможниця меморіалу Леоніда Дуная з боротьбиАнгеліна Лисак: «Якщо на цю Олімпіаду не потраплю, на наступну шанси будуть більшими»На молодіжному чемпіонаті України Юрій Ідзінський усіх суперників поборов достроковоНа борцівському чемпіонаті України вихованки ЛУФК здобули 18 медалейПід час меморіалу Стадніка розіграли своєрідну першість ЛУФКЮрій Ідзінський – переможець всеукраїнського турніру на призи Олександра МедведяПоловина нагород Кубка України з боротьби дісталося вихованкам ЛУФКВасиль Шуптар – чемпіон України з боротьбиСергій Михайлишин – чемпіон України з боротьбиБорці ЛУФК – переможці турніру імені Богдана ХмельницькогоБорчині ЛУФК відзначилися на Берлінському турніріХристина Береза – бронзова призерка молодіжної світової першості з боротьбиЧетверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світу