Вільна боротьба : Вероніка Рябоволова – срібна призерка кадетського чемпіонату Європи

У м.Суботіца (Сербія), де проходить кадетський чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби, у змагання за нагороди вступили дівчата.
У ваговій категорії до 43 кг срібною призеркою чемпіонату стала учениця 10 класу Львівського училища фізичної культури Вероніка Рябоволова (на фото).
На шляху до подіуму Вероніка поклала на лопатки Гуліко Арутяняні, з рахунком 6:4 перемогла молдовку Маріану Драгутан та у фіналі поступилася румунській атлетці Стефанії Пріцепуту 0:7.
Цьогорічна випускниця училища Євгенія Павлова посіла 9 місце у вазі до 49 кг. В 1/4 фіналу Євгенія програла майбутній переможниці Еллєн Райстерер з Німеччини 2:5.

Василь Шуптар – переможець міжнародного турніру на призи Олександра МедведяВосьмеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у юніорському чемпіонаті світу з боротьбиТкач і Черкасова – переможниці «Польського відкритого старту»Оксана Чудик дізналась суперниць на юнацькій ОлімпіадіЮрій Ідзінський – срібний призер юніорського чемпіонату Європи з вільної боротьбиАнгеліна Лисак і Оксана Чудик – чемпіонки Європи з боротьбиАндрій Квятковський очолив світовий рейтингЛівач взяла реванш і перемогла на міжнародному турнірі у СтамбуліШестеро вихованців ЛУФК відправились у Рим за європейськими нагородамиГурський, Петрів і Кусяк – володарі національного Кубка з боротьбиНа чемпіонаті України з боротьби вихованки ЛУФК вибороли 14 медалейНа чемпіонаті світу з боротьби Оксана Чудик посіла 5 місцеТкач і Черкасова – переможниці рейтингового турніру у КитаїВосьмеро борців ЛУФК візьмуть участь у світовому кадетському чемпіонатіОльга Падошик - чемпіонка Європи з боротьби серед дівчат-школярок