Вільна боротьба : У Когут також європейська бронза

Ще одну бронзову медаль на чемпіонаті Європи-2010 з боротьби, який продовжується у Баку, виборола вихованка ЛУФК (вип. 2004р.) Леся Когут. Леся посіла ІІІ місце у ваговій категорії до 51кг. У своєму першому поєдинку на чемпіонаті, а це була 1/8 фіналу, Леся перемогла росіянку Анну Трусову 2:1. На жаль, у наступному поєдинку Когут програла румунці Естері Добре 1:2. В зв'язку з тим, що румунка дійшла до фіналу, Леся отримала змогу змагатися у втішних сутичках за бронзові нагороди. На шляху до Європейської бронзи Когут здолала швейцарку Надін Сімон Токар 2:0 та фінку Тііну Паулу Юлінен 2:0.

Василь Шуптар – переможець міжнародного турніру на призи Олександра МедведяВосьмеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у юніорському чемпіонаті світу з боротьбиТкач і Черкасова – переможниці «Польського відкритого старту»Оксана Чудик дізналась суперниць на юнацькій ОлімпіадіЮрій Ідзінський – срібний призер юніорського чемпіонату Європи з вільної боротьбиАнгеліна Лисак і Оксана Чудик – чемпіонки Європи з боротьбиАндрій Квятковський очолив світовий рейтингЛівач взяла реванш і перемогла на міжнародному турнірі у СтамбуліШестеро вихованців ЛУФК відправились у Рим за європейськими нагородамиГурський, Петрів і Кусяк – володарі національного Кубка з боротьбиНа чемпіонаті України з боротьби вихованки ЛУФК вибороли 14 медалейНа чемпіонаті світу з боротьби Оксана Чудик посіла 5 місцеТкач і Черкасова – переможниці рейтингового турніру у КитаїВосьмеро борців ЛУФК візьмуть участь у світовому кадетському чемпіонатіОльга Падошик - чемпіонка Європи з боротьби серед дівчат-школярок