Вільна боротьба : Феєричний виступ Ангеліни Лисак на кадетському чемпіонаті світу

У другий день жіночої програми кадетського чемпіонату світу з видів спортивної боротьби, який у ці дні проходить у м.Сараєво (Боснія і Герцеговина), феєрично виступила студентка І курсу Львівського училища фізичної культури Ангеліна Лисак (на фото).
 Усіх своїх суперниць Ангеліна перемогла достроково і стала чемпіонкою світу у ваговій категорії до 60кг. Перед українкою не встояли туркеня Аслі Демір (технічна перемога 12:1 за 3хв 14сек), Ніша Ніша з Індії (перемога на туше за 1хв 14сек), Александра Сандахль зі Швеції (перемога на туше за 40сек) та у фіналі росіянка Марія Матюшенко (перемога на туше за 1хв 24сек).
     Однокурсниці Ангеліни Ольга Загайська та Христина Демко посіли 10 і 16 місця у вагових категоріях до 46 і 52кг відповідно. Обидві у своїх стартових поєдинках поступились японкам.
     Отож, у підсумку українки у Сараєво вибороли 1 золоту (Ангеліна Лисак), 1 бронзову (Тетяна Ріжко) медалі, посіли два п"ятих місця (Любов Волошина, Євгенія Павлова), набрали 37 залікових очків і у командному заліку посіли 4 місце. Попереду збірні Японії (79), Росії (75) та США (49).

Падошик, Томищ і Повк – бронзові призерки міжнародного турніру «Ведмежатко»Лівач, Береза і Лисак – переможниці міжнародного турніру у БолгаріїСофія Шеремета – переможниця меморіалу Леоніда Дуная з боротьбиАнгеліна Лисак: «Якщо на цю Олімпіаду не потраплю, на наступну шанси будуть більшими»На молодіжному чемпіонаті України Юрій Ідзінський усіх суперників поборов достроковоНа борцівському чемпіонаті України вихованки ЛУФК здобули 18 медалейПід час меморіалу Стадніка розіграли своєрідну першість ЛУФКЮрій Ідзінський – переможець всеукраїнського турніру на призи Олександра МедведяПоловина нагород Кубка України з боротьби дісталося вихованкам ЛУФКВасиль Шуптар – чемпіон України з боротьбиСергій Михайлишин – чемпіон України з боротьбиБорці ЛУФК – переможці турніру імені Богдана ХмельницькогоБорчині ЛУФК відзначилися на Берлінському турніріХристина Береза – бронзова призерка молодіжної світової першості з боротьбиЧетверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світу