Вільна боротьба : Дуняк, Рус і Нінець перемогли у Здолбунові

Готуючись до чемпіонату України серед юнаків 2000-2001р.р.н. (м.Бровари, 18-31 жовтня), борці Львівського училища фізичної культури на вихідних 4-5 вересня у м.Здолбунові взяли участь у IX міжнародному юнацькому турнірі, присвяченому пам’яті тренера Володимира Кайди.
Переможцями турніру стали учні 10 класу Юрій Дуняк, Ілля Рус та дев’ятикласник Роман Нінець (на фото). ІІ місце посів Данило Стасюк (9кл.).
Бронзові медалі вибороли учень 10 класу Дмитро Скіпор та дев’ятикласник Олександр Вишницький. Лише однієї перемоги не вистарчило до подіуму юному Андрій Чекмаку (8кл.).

Лівач, Береза і Кіт поборються за звання молодіжного чемпіона світуАндріана Антонюв – чемпіонка України з боротьби серед дівчат-підлітківЗакарпатці тепло зустріли перемоги Томищ і МацолиВасиль Шуптар повертається у боротьбуНа меморіалі Стадніка добре відборолась Романа ВовчакБорчині ЛУФК успішно виступили на турнірі у ПольщіКостянтин Климишин до чемпіонату України готовийГика і Ідзінський – срібні призери турніру ДовбушаАнгеліна Лисак – переможниця Гран Прі МедведяДанило Стасюк – бронзовий призер чемпіонату світу з боротьбиРомана Вовчак на чемпіонаті світу восьмаТомищ і Чудик – срібна та бронзова призерки світової першості з боротьбиЮлія Ткач – найкраща спортсменка Львівщини за результатами серпняДев’ятеро учнів ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу з боротьбиЮлія Ткач – срібна медалістка світової першості з боротьби