Вільна боротьба : Дуняк, Рус і Нінець перемогли у Здолбунові

Готуючись до чемпіонату України серед юнаків 2000-2001р.р.н. (м.Бровари, 18-31 жовтня), борці Львівського училища фізичної культури на вихідних 4-5 вересня у м.Здолбунові взяли участь у IX міжнародному юнацькому турнірі, присвяченому пам’яті тренера Володимира Кайди.
Переможцями турніру стали учні 10 класу Юрій Дуняк, Ілля Рус та дев’ятикласник Роман Нінець (на фото). ІІ місце посів Данило Стасюк (9кл.).
Бронзові медалі вибороли учень 10 класу Дмитро Скіпор та дев’ятикласник Олександр Вишницький. Лише однієї перемоги не вистарчило до подіуму юному Андрій Чекмаку (8кл.).

Андрій Харковський проявив характер і став чемпіоном УкраїниДарина Мацола і Марія Томищ – чемпіонки України з боротьбиЛевовий внесок у європейську перемогу борцівської збірної зробили вихованки ЛУФКЛілія Горішна і Тетяна Кіт – срібні призерки чемпіонату Європи з боротьби«Золотий» хет-трик вихованок ЛУФК на чемпіонаті Європи з боротьби Львівське училище фізичної культури набирає нових чемпіонок – борчиньВасиль Шуптар – бронзовий призер чемпіонату Європи з боротьбиСемеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті Європи з боротьби Алла Черкасова – спортивна сенсація рокуДанило Стасюк спротиву на юніорському чемпіонаті України не відчув16 медалей, з них 7 золотих – доробок борчинь ЛУФК на юніорському чемпіонаті УкраїниОксана Лівач: "Перша ціль - це Токіо, хочу потрапити на Олімпіаду"Юрій Ідзінський – срібний призер молодіжного чемпіонату Європи з боротьбиВихованки ЛУФК серед найкращих молодих борчинь ЄвропиБорці ЛУФК головні трофеї Відкритого кубка Львова залишили у Львові