Вільна боротьба : Тетяна Кіт і Юлія Ткач – бронзові призерки чемпіонату світу з боротьби

У м.Лас-Вегасі (США) триває чемпіонат світу з видів спортивної боротьби.
В змаганнях жінок вагової категорії до 55кг бронзову медаль виборола цьогорічна випускниця Львівського училища фізичної культури Тетяна Кіт (на фото).
У стартовому поєдинку Таня поступилася Ірині Ологоновій з Росії 0:4. Однак, у зв’язку з тим, що росіянка дісталася до фіналу, наша спортсменка отримала можливість продовжувати боротьбу за «бронзу» мундіалю, чим вона чудово скористалася. У втішних поєдинках Таня не дала жодних шансів канадці Ясмін Майєн (8:0) та білорусці Катцярині Ганчар-Янушкевич (5:0) і піднялася на третю сходинку світового борцівського подіуму. Чудовий дебют у дорослій боротьбі молодої атлетки!
Подібний шлях випав на долю іншої, вже титулованої вихованки училища Юлії Ткач (вип. 2009р.). Як відомо, у Лас-Вегасі Юлія захищала свій титул минулорічної чемпіонки світу.
Вже у першій сутичці жереб звів Ткач з молодою і амбітною Рісако Каваї з Японії, у якому японка виявилася сильнішою 3:0. Японка також вийшла у фінал і дала можливість українці змагатися за «бронзу». У поєдинках за ІІІ місце Юлія послідовно перемогла кубинку Ерін Клодго 10:0, білоруску Марію Мамашук 9:2 та канадку Брекстон Стоун 6:5. Окрім бронзової нагороди Юлія Ткач здобула і путівку до Олімпійського Ріо-2016.
Інші вихованки училища у Лас-Вегасі виступили менш вдало. Тетяна Лавренчук (вип. 2013р.) у 1/8 фіналу поступилася азербайджанці Юлії Раткевич 0:6 і посіла 16 місце у вазі до 58кг. Також на стадії 1/8 фіналу припинила боротьбу Оксана Ващук (вип. 2009р.). Оксана на 12 місці у ваговій категорії до 75кг.

Успіхи вихованців відділення вільної боротьби на міжнародному турнірі «Tallinn open”Результати виступів вихованців вільної боротьби на чемпіонаті України U 23Випускники відділення вільної боротьби стали переможцями та призерами міжнародного турніруРезультати участі учнів коледжу у Чемпіонаті України з вільної боротьби у м. УжгородУспішні виступи вихованців відділення вільної боротьби на всеукраїнському турнірі Марія Винник – бронзова призерка міжнародного рейтингового турніру "Zagreb Open"Юлія Ткач очолила рейтинг United World Wrestling! Вихованці та випускники відділення вільної боротьби – серед кращих на Кубку України!Вихованки відділення вільної боротьби - серед переможців та призерів Різдвяного фестивалю!Вихованці відділення вільної боротьби - переможці та призери Всеукраїнського турніру!Вихованці відділення вільної боротьби - серед кращих в чемпіонаті України!Валерія Станчева та Соломія Петрів – переможниці XI міжнародного турніру пам'яті Генрика ВолошинаРезультати участі студентів відділення вільної боротьби на турнірі «Тернове поле»Манола Скобельська - найкраща спортсменка Львівщини за підсумками жовтня 2023 рокуЗдобутки учнів відділення вільної боротьби на Всеукраїнському турнірі "Олімпійські надії Поділля"