Вільна боротьба : За результатами вересня на Львівщині найкраща Оксана Гергель

Вихованка Львівського училища фізичної культури Оксана Гергель (вип. 2011р.) визнана найкращою спортсменкою Львівщини за результатами вересня 2015р.
Цим почесним титулом відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській обл. та Управління молоді і спорту Львівської облдержадміністрації Оксана (на фото) вшанована за блискучий виступ на світовій борцівській першості у м.Лас-Вегасі (США), де, як відомо, вона виборола І місце і стала чемпіонкою світу у ваговій категорії до 60кг.

Христина Береза – бронзова призерка молодіжної світової першості з боротьбиЧетверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світуАндрій Ткач і Юрій Вовк – найкращі борці турніру пам’яті Богдана Сцібайла«Срібні» виступи борців ЛУФК на «Терновому полі»Четверо вихованок ЛУФК візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті світу з боротьбиУ жовтні на Львівщині найкращою спортсменкою визнали Аллу ЧеркасовуАлла Черкасова – найкраща спортсменка УкраїниОксана Лівач і Юлія Ткач – бронзові призерки чемпіонату світу з боротьбиАлла Черкасова – чемпіонка світу з боротьбиНа чемпіонаті світу з боротьби Андрій Квятковський на п’ятому місціВісім вихованців ЛУФК стартують на чемпіонаті світу з боротьбиКоманда ЛУФК – володар Кубка Землі Краснецької з боротьбиБорчині ЛУФК вибороли Кубок ПольщіПершокурсниця ЛУФК Оксана Чудик – срібна призерка юнацьких Олімпійських ігорТомищ, Чекмак і Білик перемогли на всеукраїнському турнірі «Дружба»