Вільна боротьба : Тетяна Лавренчук на «Голден Гран Прі» п’ята

У столиці Азербайджану Баку 27-28 листопада 2015р. відбувся фінал світового кубка «Голден Гран Прі» Міжнародної федерації боротьби (UWW).
Особливістю цих цьогорічних престижних змагань було те, що до участі у них запрошувалися переможці і призери світових і континентальних першостей, а на лауреатів чекали солідні призові.
Приємно, що з-поміж світової борцівської еліти виступали і вихованці Львівського училища фізичної культури.
У ваговій категорії до 58кг 5 місце посіла вихованка Львівського училища фізичної культури Тетяна Лавренчук (вип. 2013р.). У 1/4 фіналу Таня (на фото) поступилася майбутній переможниці турніру, золотій лауреатці цьогорічних Європейських ігор угорці Емеше Барці 4:7, а в поєдинку за «бронзу» - ще й іменитій шведці Юганні Маттссон 2:4.
Цьогорічна випускниця училища Тетяна Кіт у вазі до 55кг фінішувала дев'ятою. У 1/4 фіналу Таня не змогла побороти господарку змагань Альону Колеснік (0:6). Срібну медаль у цій категорії здобула вихованка училища Наталія Синишин (вип. 2005р.), яка сьогодні представляє Азербайджан.
Невдало провела турнір бронзова медалістка цьогорічної світової першості і чемпіонка світу-2014 Юлія Ткач (вип. 2009р.). У стартовому поєдинку вагової категорії до 63кг Юля несподівано поступилася нігерійці Блессінг Оборудуду 4:8 і в кінцевому підсумку посіла незвичне для себе 13 місце.
У чоловічій частині змагань (в/к до 61кг) Василь Шуптар (вип. 2011р.) на 1/4 стадії турніру програв казаху Давлету Нінязбекову 6:8 і посів 9 місце.
Єдину нагороду у скарбничку збірної України у Баку поклав хмельничанин Павло Олійник, який виборов «бронзу» у вазі до 97кг.

Падошик, Томищ і Повк – бронзові призерки міжнародного турніру «Ведмежатко»Лівач, Береза і Лисак – переможниці міжнародного турніру у БолгаріїСофія Шеремета – переможниця меморіалу Леоніда Дуная з боротьбиАнгеліна Лисак: «Якщо на цю Олімпіаду не потраплю, на наступну шанси будуть більшими»На молодіжному чемпіонаті України Юрій Ідзінський усіх суперників поборов достроковоНа борцівському чемпіонаті України вихованки ЛУФК здобули 18 медалейПід час меморіалу Стадніка розіграли своєрідну першість ЛУФКЮрій Ідзінський – переможець всеукраїнського турніру на призи Олександра МедведяПоловина нагород Кубка України з боротьби дісталося вихованкам ЛУФКВасиль Шуптар – чемпіон України з боротьбиСергій Михайлишин – чемпіон України з боротьбиБорці ЛУФК – переможці турніру імені Богдана ХмельницькогоБорчині ЛУФК відзначилися на Берлінському турніріХристина Береза – бронзова призерка молодіжної світової першості з боротьбиЧетверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світу