Вільна боротьба : Учні ЛУФК вибороли Кубок Землі Красніцької

Учні Львівського училища фізичної культури наприкінці листопада виїжджали у м.Краснік (Польща), де взяли участь у традиційному, вже ХХІV, міжнародному турнірі «Кубок Землі Красніцької» з вільної боротьби. Змагання проходили у двох вікових категоріях: кадети – спортсмени віком до 17 років та юніори віком до 20 років.
В категорії кадетів Кубок Землі Красніцької вибороли учень 9 класу Андрій Білійчук (на фото) та одинадцятикласники Ярослав Жеребило і Андрій Гика. Бронзові медалі на рахунку Віктора Квіта (9кл.) та Олександра Скуміна (11кл.).
Серед юніорів переможцями турніру стали студент ІІІ курсу Ярослав Гурський та учень 11 класу Юрій Ідзінський. Другокурсник Олександр Вашечкін на ІІІ місці.
У загальнокомандному заліку команда училища, яка виступала неповним складом, посіла ІІІ місце.

На чемпіонаті України з боротьби вихованки ЛУФК вибороли 14 медалейНа чемпіонаті світу з боротьби Оксана Чудик посіла 5 місцеТкач і Черкасова – переможниці рейтингового турніру у КитаїВосьмеро борців ЛУФК візьмуть участь у світовому кадетському чемпіонатіОльга Падошик - чемпіонка Європи з боротьби серед дівчат-школярокШестеро учнів ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті Європи з боротьби серед школярівЮніорки Вовчак і Павлова на молодіжному Євро сьоміОксана Лівач – молодіжна чемпіонка Європи з боротьби Четверо вихованок ЛУФК візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті ЄвропиНа турнірі у Івано-Франківську Білійчук усіх поборов достроковоБлискучий виступ учнів ЛУФК на кадетському чемпіонаті Європи з боротьбиОксана Чудик – чемпіонка Європи з боротьбиДанило Стасюк – бронзовий призер чемпіонату Європи з боротьбиГурський і Шуптар – срібні призери «Чорного моря»На чемпіонаті України з боротьби Падошик і Скобельська перемогли за явною перемогою