Вільна боротьба : На турнірі пам'яті тренера Петра Стуса рівних не було борчиням ЛУФК

Суцільною перевагою борчинь Львівського училища фізичної культури закінчився у м.Ковелі традиційний передноворічний турнір пам'яті заслуженого тренера України Петра Стуса з вільної боротьби. На рахунку дівчат 7 перших, 4 других, три третіх місця,а у вагових категоріях до 44, 48, 52, 56 і 65кг головні призи вони розіграли між собою.
Переможницями турніру стали Даніела Ткачук (на фото), Марія Томищ, Анастасія Падошик, Катерина Чаленко, Аліна Сивак, Оксана Чудик та Романа Вовчак. Дипломи за друге місце отримали Вікторія Бабіцька, Анастасія Алпеєва, Христина Тимофіїв, Анастасія Лавренчук. На третю сходинку п’єдесталу пошани піднялися Манола Скобельська, Тетяна Заяц і Катерина Зелених.

Вісім вихованців ЛУФК стартують на чемпіонаті світу з боротьбиКоманда ЛУФК – володар Кубка Землі Краснецької з боротьбиБорчині ЛУФК вибороли Кубок ПольщіПершокурсниця ЛУФК Оксана Чудик – срібна призерка юнацьких Олімпійських ігорТомищ, Чекмак і Білик перемогли на всеукраїнському турнірі «Дружба»Яна Сорока – переможниця прем’єрного турніру з жіночої класичної боротьбиП’ятеро вихованців ЛУФК у десятці кращих молодих борців світуВасиль Шуптар – переможець міжнародного турніру на призи Олександра МедведяВосьмеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у юніорському чемпіонаті світу з боротьбиТкач і Черкасова – переможниці «Польського відкритого старту»Оксана Чудик дізналась суперниць на юнацькій ОлімпіадіЮрій Ідзінський – срібний призер юніорського чемпіонату Європи з вільної боротьбиАнгеліна Лисак і Оксана Чудик – чемпіонки Європи з боротьбиАндрій Квятковський очолив світовий рейтингЛівач взяла реванш і перемогла на міжнародному турнірі у Стамбулі