Вільна боротьба : Борчині ЛУФК відзначились на меморіалі Дуная

23-24 січня 2016р. у м.Харкові відбувся традиційний відкритий всеукраїнський турнір пам'яті заслуженого тренера України Леоніда Дуная з вільної боротьби. Участь у турнірі брали хлопці та дівчата віком до 17 років.
У жіночій частині змагань відзначились учениці Львівськкого училища фізичної культури Вероніка Рябоволова, Яна Сорока (на фото), Романна Вовчак та Дарина Туровчук, які посіли перші місця.
Срібну нагороду отримали Аліна Сивак, яка у вирішальній сутичці вагової категорії до 52кг поступилася Яні Сороці.
Бронзові медалі змагань вибороли Катерина Зелених та Анастасія Лавренчук.
Бронзовим призером меморіалу серед хлопців вагової категорії до 85кг став учень 9 класу Данило Стасів, який виявився на два роки молодшим за своїх основних конкурентів.

Оксана Лівач: "Перша ціль - це Токіо, хочу потрапити на Олімпіаду"Юрій Ідзінський – срібний призер молодіжного чемпіонату Європи з боротьбиВихованки ЛУФК серед найкращих молодих борчинь ЄвропиБорці ЛУФК головні трофеї Відкритого кубка Львова залишили у ЛьвовіЮлія Ткач – переможниця світового рейтингового турніру «Дан Колов – Нікола Петров»Шестеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті Європи з боротьбиДесятеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у рейтинговому турнірі у БолгаріїПадошик, Томищ і Повк – бронзові призерки міжнародного турніру «Ведмежатко»Лівач, Береза і Лисак – переможниці міжнародного турніру у БолгаріїСофія Шеремета – переможниця меморіалу Леоніда Дуная з боротьбиАнгеліна Лисак: «Якщо на цю Олімпіаду не потраплю, на наступну шанси будуть більшими»На молодіжному чемпіонаті України Юрій Ідзінський усіх суперників поборов достроковоНа борцівському чемпіонаті України вихованки ЛУФК здобули 18 медалейПід час меморіалу Стадніка розіграли своєрідну першість ЛУФКЮрій Ідзінський – переможець всеукраїнського турніру на призи Олександра Медведя