Вільна боротьба : Горішна, Кіт і Гергель – чемпіонки України серед молоді

У м.Києві поєдинками жінок 27 січня 2016р. розпочався чемпіонат України з вільної боротьби серед молоді віком до 23 років.
В активі вихованок Львівського училища фізичної культури 3 золоті, 2 срібні, 4 бронзові нагороди.
У ваговій категорії до 53кг чемпіонкою України стала Лілія Горішна (вип. 2014р.). У вирішальній сутичці Ліля (на фото) не дала жодних шансів перспективній херсонці Олені Кремзер, яку перемогла «на туше». Третє місце у цій вазі посіла Лариса Скоблюк (вип. 2010р.), яка у півфіналі не змогла справитись у Кремзер.
У категорії до 58кг Лілю підтримала минулорічна випускниця училища Тетяна Кіт. Однак Тані у фіналі гідний опір вчинила молода франківчанка Марія Ільчишин. Їхній поєдинок закінчився з рахунком 7:5 на користь Кіт.
У сутичці за ІІІ місце у вазі зійшлися сестри Ірина (ІІ курс) та Анастасія (вип. 2015р.) Остапуки. Перемогла старша Ірина 12:4.
В 60кг домінувала чинна чемпіонка і краща борчиня світу у цій ваговій категорії Оксана Гергель (вип. 2011р.). Слідом за нею на п’єдесталі пошани розмістилася першокурсниця училища Ангеліна Лисак, яка є чемпіонкою світу серед дівчат. Бронзовою призеркою стала юна Анастасія Боженко, яка навчається в 11 класі.
У вазі до 55кг срібну медаль виборола студентка ІІ курсу Христина Береза. Перемогла броварчанка Анастасія Кравченко. Першокурсниця Христина Демко тут п’ята.
У найлегшій ваговій категорії до 48кг ІІІ місце посіла ще одна першокурсниця Євгенія Павлова.
Окрім наших дівчат і броварчанки Кравченко чемпіонами України стали Ілона Семків (м.Івано-Франківськ) в 48кг, Соломія Вольська (м.Львів) в 63кг, Алла Белінська (м.Херсон) в 69кг, Анастасія Шустова (м.Харків) в 75кг. Усі переможниці вибороли право представляти Україну на європейській молодіжній першості, яка на початку квітня відбудеться у м.Русе (Болгарія).

Падошик, Томищ і Повк – бронзові призерки міжнародного турніру «Ведмежатко»Лівач, Береза і Лисак – переможниці міжнародного турніру у БолгаріїСофія Шеремета – переможниця меморіалу Леоніда Дуная з боротьбиАнгеліна Лисак: «Якщо на цю Олімпіаду не потраплю, на наступну шанси будуть більшими»На молодіжному чемпіонаті України Юрій Ідзінський усіх суперників поборов достроковоНа борцівському чемпіонаті України вихованки ЛУФК здобули 18 медалейПід час меморіалу Стадніка розіграли своєрідну першість ЛУФКЮрій Ідзінський – переможець всеукраїнського турніру на призи Олександра МедведяПоловина нагород Кубка України з боротьби дісталося вихованкам ЛУФКВасиль Шуптар – чемпіон України з боротьбиСергій Михайлишин – чемпіон України з боротьбиБорці ЛУФК – переможці турніру імені Богдана ХмельницькогоБорчині ЛУФК відзначилися на Берлінському турніріХристина Береза – бронзова призерка молодіжної світової першості з боротьбиЧетверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світу