Вільна боротьба : Квятковський у Європі восьмий

Вихованець Львівського училища фізичної культури Андрій Квятковський (вип. 2007р.) посів 8 місце на чемпіонаті Європи з вільної боротьби, який у ці дні проходить у м.Ризі (Латвія).
У 1/4 фіналу вагової категорії до 70кг Андрій (на фото) поступився білорусу Азамагу Нурікаву 2:3. Чемпіоном Європи у цій вазі став представник Польщі Магомедмурад Гаджієв.

Левовий внесок у європейську перемогу борцівської збірної зробили вихованки ЛУФКЛілія Горішна і Тетяна Кіт – срібні призерки чемпіонату Європи з боротьби«Золотий» хет-трик вихованок ЛУФК на чемпіонаті Європи з боротьби Львівське училище фізичної культури набирає нових чемпіонок – борчиньВасиль Шуптар – бронзовий призер чемпіонату Європи з боротьбиСемеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті Європи з боротьби Алла Черкасова – спортивна сенсація рокуДанило Стасюк спротиву на юніорському чемпіонаті України не відчув16 медалей, з них 7 золотих – доробок борчинь ЛУФК на юніорському чемпіонаті УкраїниОксана Лівач: "Перша ціль - це Токіо, хочу потрапити на Олімпіаду"Юрій Ідзінський – срібний призер молодіжного чемпіонату Європи з боротьбиВихованки ЛУФК серед найкращих молодих борчинь ЄвропиБорці ЛУФК головні трофеї Відкритого кубка Львова залишили у ЛьвовіЮлія Ткач – переможниця світового рейтингового турніру «Дан Колов – Нікола Петров»Шестеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті Європи з боротьби