Вільна боротьба : Мар'яна Колос повертається у боротьбу

У м.Білій Церкві поєдинками дівчат 22 квітня 2016р. завершився юніорський чемпіонат України з вільної боротьби.
У найлегшій ваговій категорії до 44кг перемогу святкувала вихованка Львівського училища фізичної культури Оксана Лівач (вип. 2014р.).
Сутички у вазі до 48кг позначилися поверненням у боротьбу після тривалої перерви, викликаної серйозною травмою плеча, срібної призерки кадетського чемпіонату світу 2014р., студентки І курсу училища Мар'яни Колос. Мар'яна (на фото) блискуче провела усі свої поєдинки і стала чемпіонкою України. ІІІ місце у цій категорії посіла однокурсниця Мар'яни Євгенія Павлова. Очний поєдинок дівчат у півфіналі завершився перемогою Колос «на туше».
У категорії до 51кг срібну медаль виборола першокурсниця Христина Демко. Каменем спотикання для Христини стала житомирянка Катерина Машкевич. Вигравши першу половину сутички з рахунком 8:4, Христина у другому періоді розтратила всю свою перевагу і поступилась 8:17. Не змогла осилити житомирянку і Ольга Загайська (І курс), яка поступилась майбутній переможниці одним балом (7:8). У Загайської ІІІ місце і бронзова нагорода.
Переможницею у вазі до 59кг стала недавня срібна призерка молодіжного чемпіонату Європи, студентка І курсу училища Ангеліна Лисак. У вирішальній сутичці Ангеліна поклала на лопатки представницю Херсонщини Ілону Прокопевнюк. Але справжній фінал у цій категорії відбувся на півфінальній стадії, коли Ангеліна зустрілася з чемпіонкою світу серед кадеток, бронзовою призеркою юнацької олімпіади, молодіжною чемпіонкою Європи 2016р., ще однією херсонкою Оленою Кремзер. Напружений поєдинок завершився перемогою Лисак «на туше». Бронзову медаль у цій вазі виборола Анастасія Остапук (вип. 2015р.), 7 місце посіла одинадцятикласниця Анастасія Боженко.
Ще одна бронзова медаль у категорії до 67кг в активі учениці 11 класу Дарини Туровчук.

Падошик, Томищ і Повк – бронзові призерки міжнародного турніру «Ведмежатко»Лівач, Береза і Лисак – переможниці міжнародного турніру у БолгаріїСофія Шеремета – переможниця меморіалу Леоніда Дуная з боротьбиАнгеліна Лисак: «Якщо на цю Олімпіаду не потраплю, на наступну шанси будуть більшими»На молодіжному чемпіонаті України Юрій Ідзінський усіх суперників поборов достроковоНа борцівському чемпіонаті України вихованки ЛУФК здобули 18 медалейПід час меморіалу Стадніка розіграли своєрідну першість ЛУФКЮрій Ідзінський – переможець всеукраїнського турніру на призи Олександра МедведяПоловина нагород Кубка України з боротьби дісталося вихованкам ЛУФКВасиль Шуптар – чемпіон України з боротьбиСергій Михайлишин – чемпіон України з боротьбиБорці ЛУФК – переможці турніру імені Богдана ХмельницькогоБорчині ЛУФК відзначилися на Берлінському турніріХристина Береза – бронзова призерка молодіжної світової першості з боротьбиЧетверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світу