Вільна боротьба : Гурський, Лівач і Павлова візьмуть участь у юніорському чемпіонаті Європи

21 червня 2016р. у Бухаресті (Румунія) стартує чемпіонат Європи з вільної боротьби серед юніорів.
У складі збірної команди України участь у чемпіонаті візьмуть студенти Львівського училища фізичної культури Ярослав Гурський (ІІІ курс), Євгенія Павлова (І курс) та випускниця 2014р. Оксана Лівач.
Ярослав Гурський боротиметься у ваговій категорії до 60кг, Оксана Лівач до 44кг, Євгенія Павлова (на фото) – до 48кг.

Василь Шуптар – бронзовий медаліст «Кубка Тахті»Романа Вовчак – чемпіонка України з боротьби серед молодіГурський Віталій, Шуптар і Кусяк виборюватимуть Кубок ТахтіСемеро борчинь ЛУФК перемогли на меморіалі Дуная у ХарковіНапередодні Нового року борчині ЛУФК перемагали у КовеліПриємна перемога Соломії Винник на турнірі у ХмельницькомуЗа Кубок України з боротьби зійшлися Квятковський і ПетрівНа Кубку України з боротьби домінували вихованки ЛУФКІдзінський і Гика виборювали Кубок мучеників Вихованка ЛУФК Тетяна Кіт – найкраща спортсменка Львівщини у листопаді 2017р.Андрій Квятковський – срібний призер меморіалу КунаєваТетяна Кіт – бронзова призерка історичного чемпіонату світу з боротьбиЛівач, Береза і Кіт поборються за звання молодіжного чемпіона світуАндріана Антонюв – чемпіонка України з боротьби серед дівчат-підлітківЗакарпатці тепло зустріли перемоги Томищ і Мацоли