Вільна боротьба : Лисак, Береза і Лівач на п’єдесталі пошани світового юніорського чемпіонату з боротьби

Відразу троє вихованок Львівського училища фізичної культури піднялися на п’єдестал пошани у перший день чемпіонату світу з боротьби серед юніорок, який у ці дні, 1-2 вересня 2016р., проходить у м.Макон (Франція).
У ваговій категорії до 59кг срібною призеркою чемпіонату стала студентка ІІ курсу Ангеліна Лисак. У чемпіонській сутичці проти японки Юзуру Кумано Ангеліна вела з рахунком 6:4, однак пропустила контрприйом і поступилась «на туше». А перед фіналом перед нею не встояла австралійка Джессі Нел («туше»), узбечка Набіра Єсенбаєва («туше») та Кейла Міракл зі США (5:6).
Чудово провела турнір у категорії до 51кг третьокурсниця Христина Береза. У 1/16 фіналу Христина легко розправилась з полькою Агатою Валерзак 10:0, у 1/8 поборола болгарку Фатсіму Сідакову 2:1, у 1/4 – американку Бренду Рейну 4:1, а у півфіналі у напруженому поєдинку одним балом (1:2) поступилась майбутній чемпіонці – росіянці Ксенії Незговоровій.
У сутичці за «бронзу» Христина не залишила жодних шансів Йо-Сіх-Чу з Китайського Тайбею – 6:0. Отож, Христина Береза – бронзова медалістка світового юніорського чемпіонату.
Також бронзова медаль в активі минулорічної випускниці училища Оксани Лівач.
У стартовому поєдинку ваги до 44кг Оксана поступилась японці Мію Накамурі 0:10, а у втішних поєдинках за ІІІ місце послідовно перемогла Еміну Каталаглу з Туреччини 10:0 та Фатме Мандеву з Болгарії 12:0. Талановита японка всі свої поєдинки завершила достроково і стала чемпіонкою світу.
Сьогодні у боротьбу вступає ще одна вихованка училища, студентка ІІ курсу Мар'яна Колос. Мар'яна виступає у ваговій категорії до 48кг. Першою суперницею Мар'яни буде Домініка Шинковска з Польщі.

Падошик, Томищ і Повк – бронзові призерки міжнародного турніру «Ведмежатко»Лівач, Береза і Лисак – переможниці міжнародного турніру у БолгаріїСофія Шеремета – переможниця меморіалу Леоніда Дуная з боротьбиАнгеліна Лисак: «Якщо на цю Олімпіаду не потраплю, на наступну шанси будуть більшими»На молодіжному чемпіонаті України Юрій Ідзінський усіх суперників поборов достроковоНа борцівському чемпіонаті України вихованки ЛУФК здобули 18 медалейПід час меморіалу Стадніка розіграли своєрідну першість ЛУФКЮрій Ідзінський – переможець всеукраїнського турніру на призи Олександра МедведяПоловина нагород Кубка України з боротьби дісталося вихованкам ЛУФКВасиль Шуптар – чемпіон України з боротьбиСергій Михайлишин – чемпіон України з боротьбиБорці ЛУФК – переможці турніру імені Богдана ХмельницькогоБорчині ЛУФК відзначилися на Берлінському турніріХристина Береза – бронзова призерка молодіжної світової першості з боротьбиЧетверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світу