Вільна боротьба : На юнацькому чемпіонаті України борчині ЛУФК задали добрий темп і вибороли 9 медалей

У м.Броварах 26 жовтня 2016р. розпочався чемпіонат України з вільної боротьби серед хлопців і дівчат віком до 15 років.
У перший день чемпіонату на борцівських килимах місцевого училища фізичної культури звання найсильніших розіграли дівчата.
У ваговій категорії до 37кг чемпіонкою України стала учениця 9 класу Львівського училища фізичної культури Марія Томищ. У фіналі Марія «на туше» здолала донецьку атлетку Анастасію Задворну.
 У вазі до 44кг свою подругу по команді підтримала Даніела Ткачук (8 кл.). Даніела також впевнено провела свої поєдинки, а у фіналі поклала на лопатки житомирянку Ірину Дорошенко.
Жодного очка на шляху до чемпіонства у категорії до 57кг не віддала суперницям десятикласниця Катерина Зелених (на фото). У фіналі перед Катериною не встояла донеччанка Лоліта Валошина.
Ще одне львівсько-донецьке протистояння відбулось у вазі до 62кг. Тут Оксана Чудик (10 кл.) перемогла Еліну Пишкіну 5:0.
У ваговій категорії до 70кг перемогу здобула Мар’яна Козак (10 кл.). За рівного рахунку 6:6 Мар’яна за якістю результативних дій перемогла львів’янку Катерину Путій.
Срібними призерками змагань стали восьмикласниця Олександра Хоменець (в/к до 40кг) та учениця 9 класу Марія Винник (48кг). Третє місце посіли Дарина Мацола (40кг) та Соломія Винник (52кг).
Отож, борчині училища на чемпіонаті задали добрий темп і на загал вибороли 5 золотих, 2 срібних, 2 бронзових нагороди. Тепер слово за хлопцями.

Падошик, Томищ і Повк – бронзові призерки міжнародного турніру «Ведмежатко»Лівач, Береза і Лисак – переможниці міжнародного турніру у БолгаріїСофія Шеремета – переможниця меморіалу Леоніда Дуная з боротьбиАнгеліна Лисак: «Якщо на цю Олімпіаду не потраплю, на наступну шанси будуть більшими»На молодіжному чемпіонаті України Юрій Ідзінський усіх суперників поборов достроковоНа борцівському чемпіонаті України вихованки ЛУФК здобули 18 медалейПід час меморіалу Стадніка розіграли своєрідну першість ЛУФКЮрій Ідзінський – переможець всеукраїнського турніру на призи Олександра МедведяПоловина нагород Кубка України з боротьби дісталося вихованкам ЛУФКВасиль Шуптар – чемпіон України з боротьбиСергій Михайлишин – чемпіон України з боротьбиБорці ЛУФК – переможці турніру імені Богдана ХмельницькогоБорчині ЛУФК відзначилися на Берлінському турніріХристина Береза – бронзова призерка молодіжної світової першості з боротьбиЧетверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світу