Вільна боротьба : Андрій Ткач і Віктор Квіт – чемпіони України з боротьби

У м.Броварах 28 жовтня 2016р. завершився чемпіонат України з вільної боротьби серед хлопців і дівчат віком до 15 років. Другого і третього дня змагань звання найсильніших розіграли хлопці.
У ваговій категорії до 38кг юнацьким чемпіоном України став учень 8 класу Львівського училища фізичної культури Андрій Ткач (на фото). У фінальній сутичці Андрій поборов Владислава Абрамова з Дніпра з рахунком 6:4.
У вазі до 66кг рівних не було десятикласнику училища Віктору Квіту. У фіналі Віктор не дав жодних шансів броварчанину Вадиму Куриленку.
Лише трішки не вистарчило до І місця у категорії до 35кг Юрію Вовку ( 8 клас). Фінальний поєдинок Юрія з Георгієм Казанжи з Одеси закінчився унічию 6:6, однак за останньою результативною дією перемога була віддана одеситу. Юрій – срібний призер чемпіонату.
Срібну нагороду у вазі до 47кг виборов учень 9 класу Андрій Чекмак, а бронзову у 38кг – Андрій Білійчук (10 клас).
Отож, на загал хлопці училища здобули у Броварах 2 золоті, 2 срібні і 1 бронзову медалі. Нагадаємо, що напередодні 9 медалей, в тому числі 5 золотих, вибороли дівчата (див.www.ufk.lviv.ua/ua-category-wrestling-tab1-news5363.html).

Падошик, Томищ і Повк – бронзові призерки міжнародного турніру «Ведмежатко»Лівач, Береза і Лисак – переможниці міжнародного турніру у БолгаріїСофія Шеремета – переможниця меморіалу Леоніда Дуная з боротьбиАнгеліна Лисак: «Якщо на цю Олімпіаду не потраплю, на наступну шанси будуть більшими»На молодіжному чемпіонаті України Юрій Ідзінський усіх суперників поборов достроковоНа борцівському чемпіонаті України вихованки ЛУФК здобули 18 медалейПід час меморіалу Стадніка розіграли своєрідну першість ЛУФКЮрій Ідзінський – переможець всеукраїнського турніру на призи Олександра МедведяПоловина нагород Кубка України з боротьби дісталося вихованкам ЛУФКВасиль Шуптар – чемпіон України з боротьбиСергій Михайлишин – чемпіон України з боротьбиБорці ЛУФК – переможці турніру імені Богдана ХмельницькогоБорчині ЛУФК відзначилися на Берлінському турніріХристина Береза – бронзова призерка молодіжної світової першості з боротьбиЧетверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світу