Вільна боротьба : Скоблюк і Лавренчук подолали олімпійську кваліфікацію

У м.Познані (Польща) 21-23 травня 2010р. пройшов Європейський кваліфікаційний турнір з вільної боротьби до І юнацьких Олімпійських ігор у Сінгапурі. Відразу три українки подолали кваліфікацію і вибороли ліцензії на участь в ЮОІ. Це броварчанка Каріна Станкова та учениці Львівського училища фізичної культури Лариса Скоблюк та Тетяна Лавренчук. Станкова посіла І місце у в/к до 70кг, здолавши у фіналі австрійку Мартіну Куенц, Скоблюк і Лавренчук стали срібними призерами, поступившись у фіналі Патімат Богомедовій з Азербайджану та Джганан Ахмед з Болгарії відповідно. Четверта українська учасниця, десятикласниця ЛУФК Богдана Ящук посіла 14 місце у в/к до 46кг.
Українська жіноча збірна на турнірі посіла І місце, набравши 28 очок. Другі – росіяни – 24 очки, на третій позиції – борчині Німеччини – 23 очки.
Технічні результати українських спортсменок такі:
в/к до 46кг – Богдана Ящук – 14 місце
кв. коло – Юлія Леорда (Молдова) 0:2 (по періодах 0:1, 0:4)

в/к до 52кг – Скоблюк Лариса – ІІ місце
кв. коло – Стальвіра Оршуш (Росія) 2:0 (3:0, 1:0)
1/8ф. – Лаура Нейхаузер (Німеччина) 2:0 (1:0, 1:0)
1/4ф. – Веліна Велікова (Болгарія) 2:0 (3:0, 6:0)
1/2ф. – Кароліна Ловік (Норвегія) 2:0 (3:0, 0:0)
фінал – Патімат Богомедова (Азербайджан) 0:2 (0:1, 4:7)

в/к до 60кг – Тетяна Лавренчук – ІІ місце
кв. коло – Алессандра Асінарі (Італія) 2:0 (3:0, 0:0)
1/4ф. – Светлана Ліпатова (Росія) 2:1 (0:1, 1:0, 4:1)
фінал – Джганан Ахмед (Болгарія) натуше (0:1, 3:2)

в/к до 70кг – Каріна Станкова (м.Бровари)
кв. коло – Дальма Канаєва (Італія) 2:1 (1:1, 1:0, 4:0)
1/4ф. – Емма Елонссон (Швеція) 2:0 (4:3, 5:1)
1/2ф. – Анжеліка Піляєва (Росія) 2:0 (4:0, 0:0)
            фінал – Мартіна Куенц (Австрія) 2:0 (3:0, 3:0)

Падошик, Томищ і Повк – бронзові призерки міжнародного турніру «Ведмежатко»Лівач, Береза і Лисак – переможниці міжнародного турніру у БолгаріїСофія Шеремета – переможниця меморіалу Леоніда Дуная з боротьбиАнгеліна Лисак: «Якщо на цю Олімпіаду не потраплю, на наступну шанси будуть більшими»На молодіжному чемпіонаті України Юрій Ідзінський усіх суперників поборов достроковоНа борцівському чемпіонаті України вихованки ЛУФК здобули 18 медалейПід час меморіалу Стадніка розіграли своєрідну першість ЛУФКЮрій Ідзінський – переможець всеукраїнського турніру на призи Олександра МедведяПоловина нагород Кубка України з боротьби дісталося вихованкам ЛУФКВасиль Шуптар – чемпіон України з боротьбиСергій Михайлишин – чемпіон України з боротьбиБорці ЛУФК – переможці турніру імені Богдана ХмельницькогоБорчині ЛУФК відзначилися на Берлінському турніріХристина Береза – бронзова призерка молодіжної світової першості з боротьбиЧетверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світу