48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Борчині ЛУФК – кращі в Україні


У м.Харкові 25 травня 2010р. пройшли фінальні змагання V літніх спортивних ігор молоді України з жіночої боротьби. Змагались атлети, народжені 1990-1992р.р. 3 золоті, 2 срібні, 4 бронзові нагороди і І місце у загальнокомандному заліку для Львівської обл. везуть додому вихованки відділення боротьби Львівського училища фізичної культури. Переможцями ігор стали третьокурсниці ЛУФК Юлія Благіня (в/к до 55кг) та Ірина Гусяк (59кг) та студентка ІІ курсу Мар'яна Безрука (51кг). ІІ місце посіли студентка ІІ курсу Ірина Рибак (48кг) та учениця 10 класу Ярина Дубовська (55кг). Виступ ще зовсім юної уродженки м.Трускавця – це справжній фурор на турнірі такого рангу. Адже поступилась Ярина тільки елітній спортсменці, якою вже є Юлія Благіня. На третю сходинку п’єдесталу пошани піднімались студентки ІІ курсу Анжела Клещева (44кг), Марія Лівач (48кг), Юлія Малик (59кг) та минулорічна випускниця Ольга Шнайдер (51кг).
Готували спортсменок до змагань вчителі вільної боротьби училища заслужений тренер України Олег Сазонов та тренер вищої категорії Олександр Раковський.
Тепер на призерів змагань чекають випробовування на юніорських чемпіонатах Європи (Болгарія, 29 червня – 4 липня) та світу (Угорщина, 20-25 липня).
Мужские браслеты шамбала купить solomashka.com/braslety-shambala.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

Андрій Харковський проявив характер і став чемпіоном УкраїниДарина Мацола і Марія Томищ – чемпіонки України з боротьбиЛевовий внесок у європейську перемогу борцівської збірної зробили вихованки ЛУФКЛілія Горішна і Тетяна Кіт – срібні призерки чемпіонату Європи з боротьби«Золотий» хет-трик вихованок ЛУФК на чемпіонаті Європи з боротьби Львівське училище фізичної культури набирає нових чемпіонок – борчиньВасиль Шуптар – бронзовий призер чемпіонату Європи з боротьбиСемеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті Європи з боротьби Алла Черкасова – спортивна сенсація рокуДанило Стасюк спротиву на юніорському чемпіонаті України не відчув16 медалей, з них 7 золотих – доробок борчинь ЛУФК на юніорському чемпіонаті УкраїниОксана Лівач: "Перша ціль - це Токіо, хочу потрапити на Олімпіаду"Юрій Ідзінський – срібний призер молодіжного чемпіонату Європи з боротьбиВихованки ЛУФК серед найкращих молодих борчинь ЄвропиБорці ЛУФК головні трофеї Відкритого кубка Львова залишили у Львові