Вільна боротьба : На турнірі імені Богдана Хмельницького дівчата ЛУФК виступили вдаліше

У м.Хмельницькому 2-3 грудня 2016р. відбувся традиційний відкритий всеукраїнський турнір імені Богдана Хмельницького з вільної боротьби. Участь у турнірі взяли хлопці і дівчата віком до 16 років, окрім найсильніших українських атлетів цієї вікової категорії змагались гості з Молдови.
Серед хлопців переможцями турніру стали учні 11 класу Львівського училища фізичної культури Василь Ільницький (в/к до 54кг) та Юрій Дуняк (63кг), друге місце посіли десятикласники Роман Нінець (85кг) та Михайло Шимков (54кг), бронзові медалі вибороли десятикласник Кирило Дола (46кг) і учень 9 класу Петро Шкребляк (42кг).
Дівчата училища виступили дещо вдаліше – в їх активі 2 перших, 2 других і 7 третіх місць. Тренер команди Олександр Раковський відзначив добру боротьбу дев’ятикласниці Соломії Винник (на фото) та учениці 11 класу Анастасії Лавренчук, які перемогли у вагових категоріях до 52 і 65кг відповідно. Срібними призерками змагань стали Марія Винник (49кг) і Романа Вовчак (70кг). На третю сходинку п’єдесталу пошани піднялися: Олександра Хоменець і Даніела Ткачук (обидві 8 клас), Софія Шеремета (9 клас), Христина Тимофіїв, Катерина Зелених, Оксана Чудик (10 клас), Аліна Сивак (11 клас).

Падошик, Томищ і Повк – бронзові призерки міжнародного турніру «Ведмежатко»Лівач, Береза і Лисак – переможниці міжнародного турніру у БолгаріїСофія Шеремета – переможниця меморіалу Леоніда Дуная з боротьбиАнгеліна Лисак: «Якщо на цю Олімпіаду не потраплю, на наступну шанси будуть більшими»На молодіжному чемпіонаті України Юрій Ідзінський усіх суперників поборов достроковоНа борцівському чемпіонаті України вихованки ЛУФК здобули 18 медалейПід час меморіалу Стадніка розіграли своєрідну першість ЛУФКЮрій Ідзінський – переможець всеукраїнського турніру на призи Олександра МедведяПоловина нагород Кубка України з боротьби дісталося вихованкам ЛУФКВасиль Шуптар – чемпіон України з боротьбиСергій Михайлишин – чемпіон України з боротьбиБорці ЛУФК – переможці турніру імені Богдана ХмельницькогоБорчині ЛУФК відзначилися на Берлінському турніріХристина Береза – бронзова призерка молодіжної світової першості з боротьбиЧетверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світу