Вільна боротьба : На турнірі у Ковелі борчині ЛУФК розіграли мініпершість училища

24-26 грудня 2016р. у м.Ковелі відбувся всеукраїнський турнір з вільної боротьби, присвячений Заслуженому тренеру України Петру Стусу. Змагались хлопці і дівчата 2000 р.н. і молодші.
У змаганнях дівчат тон на турнірі задавали учениці Львівського училища фізичної культури – вони вибороли 7 перших, 3 других, 9 третіх місць, а в окремих вагових категоріях розіграли мініпершість ЛУФК.
Так, у ваговій категорії до 43кг переможницею турніру стала учениця 11 класу Едіта Чемердовська (на фото), яка у фіналі перемогла свою однокласницю Анастасію Падошик з рахунком 8:2. Третє місце у цій вазі посіла восьмикласниця Олександра Хоменець.
У вазі до 49кг у фіналі зійшлися девятикласниця Марія Винник та учениця 11 класу Аліна Сивак, перемогу 5:2 здобула молодша за віком Марія Винник. Бронзовими призерками турніру стали Даніела Ткачук та Манола Скобельська (обидві 8 клас).
Сестра Марії Винник Соломія (9 клас) перемогла у категорії до 52кг. У фіналі перед Соломією не встояла одинадцятикласниця Вікторія Міклош.
З доброї сторони проявила себе на турнірі учениця 10 класу Христина Тимофіїв. Христина стала переможницею у вазі до 58кг. У вазі до 65кг рівних собі не мала однокласниця Тимофіїв Оксана Чудик, а в 70кг – Мар’яна Козак. У найлегшій ваговій категорії до 40кг впевнену перемогу здобула учениця 9 класу Марія Томищ.
- ІІІ місце у в/к до 65кг.

Падошик, Томищ і Повк – бронзові призерки міжнародного турніру «Ведмежатко»Лівач, Береза і Лисак – переможниці міжнародного турніру у БолгаріїСофія Шеремета – переможниця меморіалу Леоніда Дуная з боротьбиАнгеліна Лисак: «Якщо на цю Олімпіаду не потраплю, на наступну шанси будуть більшими»На молодіжному чемпіонаті України Юрій Ідзінський усіх суперників поборов достроковоНа борцівському чемпіонаті України вихованки ЛУФК здобули 18 медалейПід час меморіалу Стадніка розіграли своєрідну першість ЛУФКЮрій Ідзінський – переможець всеукраїнського турніру на призи Олександра МедведяПоловина нагород Кубка України з боротьби дісталося вихованкам ЛУФКВасиль Шуптар – чемпіон України з боротьбиСергій Михайлишин – чемпіон України з боротьбиБорці ЛУФК – переможці турніру імені Богдана ХмельницькогоБорчині ЛУФК відзначилися на Берлінському турніріХристина Береза – бронзова призерка молодіжної світової першості з боротьбиЧетверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світу