Вільна боротьба : На юніорському чемпіонаті з боротьби вихованки ЛУФК вибороли 13 медалей

13 медалей, з них чотири найвищої проби, вибороли вихованки Львівського училища фізичної культури на чемпіонаті України з вільної боротьби серед юніорок віком до 20 років, який 8-10 квітня 2017р. відбувся у м. Івано-Франківську.
У найлегшій ваговій категорії до 44кг рівних собі не мала одинадцятикласниця училища Аліна Сивак (на фото). Усі свої поєдинки Аліна закінчила достроково, а у фіналі поклала на лопатки закарпатську борчиню Єлизавету Волошин. Однокласниця Аліни Едіта Чемердовська посіла ІІІ місце.
У категорії до 48кг весь п’єдестал пошани зайняли вихованки ЛУФК: на найвищу сходинку піднялася Оксана Лівач (вип.2014р.), друге місце посіла Андріана Литинська (вип.2015р.), третє – Катерина Чаленко (11 клас).
У вазі до 51кг у фінальному двобої зійшлися студентка ІІІ курсу Христина Береза та другокурсниця Євгенія Павлова. З перевагою в 1 бал перемогу 4:3 здобула Береза. Третє місце посіла Ольга Загайська (ІІ курс). Олена Кремзер з Херсона перемогла у категорії до 55кг. ІІІ місце у цій вазі посіла Ольга Левчун (вип.2015р.), яка у «бронзовій» сутичці здолала Яну Сороку (І курс) 4:2. Яна Сорока, а також Христина Тимофіїв (10 кл.), яка свою «бронзу» віддала Дарії Сич з Хмельницького, фінішували п’ятими.
У категорії до 59кг чемпіонкою України стала представниця Дніпра Ілона Прокопевнюк, яка у фіналі здолала нашу Анастасію Остапук (вип.2015р.).
Студентка ІІ курсу Ангеліна Лисак перемогла у вазі до 63кг, а Романа Вовчак (10 кл.) і Дарина Туровчук (І курс) посіли ІІ і ІІІ місця у категорії до 63кг.

Падошик, Томищ і Повк – бронзові призерки міжнародного турніру «Ведмежатко»Лівач, Береза і Лисак – переможниці міжнародного турніру у БолгаріїСофія Шеремета – переможниця меморіалу Леоніда Дуная з боротьбиАнгеліна Лисак: «Якщо на цю Олімпіаду не потраплю, на наступну шанси будуть більшими»На молодіжному чемпіонаті України Юрій Ідзінський усіх суперників поборов достроковоНа борцівському чемпіонаті України вихованки ЛУФК здобули 18 медалейПід час меморіалу Стадніка розіграли своєрідну першість ЛУФКЮрій Ідзінський – переможець всеукраїнського турніру на призи Олександра МедведяПоловина нагород Кубка України з боротьби дісталося вихованкам ЛУФКВасиль Шуптар – чемпіон України з боротьбиСергій Михайлишин – чемпіон України з боротьбиБорці ЛУФК – переможці турніру імені Богдана ХмельницькогоБорчині ЛУФК відзначилися на Берлінському турніріХристина Береза – бронзова призерка молодіжної світової першості з боротьбиЧетверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світу