Вільна боротьба : Блискуча перемога Оксани Лівач на юніорському чемпіонаті Європи

У м.Дортмунді (Німеччина) впродовж 26 червня - 2 липня 2017р. відбувся чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед юніорів.
У ваговій категорії до 48кг серед дівчат блискучу перемогу здобула вихованка Львівського училища фізичної культури Оксана Лівач (вип.2014р.). Усіх своїх суперниць Оксана (на фото) поборола достроково: Кім Гмайнер (Австрія) 10:0, Александру Скіренко (Росія) 12:2, Агату Валєжак (Польща) 11:0, у фіналі - Лісу Ерсель (Німеччина) 10:0.
Срібною призеркою у вазі до 51 кг стала цьогорічна випускниця училища Христина Береза. Христині трішечки не вистарчило у фінальному поєдинку з росіянкою Ксенією Незговоровою - результат сутички 3:4.
Обидві спортсменки тренуються у групі заслуженого тренера України Ореста Скобельського.
У найлегшій ваговій категорії до 44кг 5 місце посіла учениця 11 класу Аліна Сивак. Аліна - ще юначка за віком, у неї буде шанс реабілітуватися на юнацькому чемпіонаті Європи, який у кінці липня відбудеться в Боснїї та Герцеговині. У вазі до 72кг також п'ятою закінчила турнір студентка І курсу Дарина Туровчук. У «бронзовому» фіналі Дарина поступилася італійці Елені Пйоллай 1:6.
На загал, українки у Дортмунді вибороли 2 золоті, 1 срібну, 1 бронзову медалі і у загальнокомандному заліку посіли ІІ місце. Серед хлопців студент ІІ курсу училища Андрій Гика на 10 місці у ваговій категорії до 84кг. Каменем спотикання для Андрія у чвертьфіналі став вірменський борець Ховханнес  Мхітарян.

Випускники відділення вільної боротьби стали переможцями та призерами міжнародного турніруРезультати участі учнів коледжу у Чемпіонаті України з вільної боротьби у м. УжгородУспішні виступи вихованців відділення вільної боротьби на всеукраїнському турнірі Марія Винник – бронзова призерка міжнародного рейтингового турніру "Zagreb Open"Юлія Ткач очолила рейтинг United World Wrestling! Вихованці та випускники відділення вільної боротьби – серед кращих на Кубку України!Вихованки відділення вільної боротьби - серед переможців та призерів Різдвяного фестивалю!Вихованці відділення вільної боротьби - переможці та призери Всеукраїнського турніру!Вихованці відділення вільної боротьби - серед кращих в чемпіонаті України!Валерія Станчева та Соломія Петрів – переможниці XI міжнародного турніру пам'яті Генрика ВолошинаРезультати участі студентів відділення вільної боротьби на турнірі «Тернове поле»Манола Скобельська - найкраща спортсменка Львівщини за підсумками жовтня 2023 рокуЗдобутки учнів відділення вільної боротьби на Всеукраїнському турнірі "Олімпійські надії Поділля"Випускниці коледжу зібрали три нагороди чемпіонату світу U 23Вихованці відділення вільної боротьби здобули 18 медалей на Всеукраїнському турнірі в Хмельницькому