Вільна боротьба : Вихованки ЛУФК домінували на чемпіонаті України з жіночої боротьби

Львів’янки, а всі вони є вихованками Львівського училища фізичної культури, завоювали 4 золоті, 4 срібні, 4 бронзові нагороди національної першості.
            У ваговій категорії до 48 кг срібну медаль здобула студентка 2 курсу Марія Лівач. У фіналі вона у напруженому поєдинку поступилася донечанці Христині Дарануці.
            У вазі до 51 кг фінал взагалі видався львівським. Справжній опір вже досвідченій Лесі Когут (нагадаємо, Леся - бронзовий призер останнього чемпіонату світу) вчинила студентка 3 курсу, срібний призер недавньої юніорської європейської першості Мар’яна Безрука. У першому періоді суперниць розсудив лише «клінч» - перемогла досвідченіша Когут, а у другому перевага Когут склала 1 бал.
            У ваговій категорії до 55 кг новоспечена чемпіонка Європи серед юніорів Юлія Благіня у півфіналі поступилася досвідченій донечанці Тетяні Лазарєвій і в кінцевому підсумку посіла 3 місце. В свою чергу, Лазарєва у фіналі програла талановитій франківчанці Ірині Харів і задовольнилася 2 місцем. Ірина Харів – чемпіонка України!
            Львівським вийшов фінал у вазі до 59 кг. Чемпіонський титул виборювали вже титулована, заслужений майстер спорту Наталя Синишин (вип.2005 р.) і Ольга Нарепеха (вип.2005 р.). Переміг досвід: Синишин виграла «на туше».
            У ваговій категорії до 63 кг поза конкуренцією була випускниця 2006 р. Мар’яна Квят-ковська. У фіналі вона без проблем розібралася з досвідченою донечанкою Ганною Федоровою, а у півфіналі «на туше» перемогла минулорічну випускницю, учасницю ХХІХ Олімпійських ігор у Пекіні Юлію Остапчук. Юля у підсумку завоювала бронзову нагороду.
            І у наступній вазі до 67 кг домінувала львівянка Алла Черкасова. У фіналі вона здолала талановиту донечанку, новоспечену переможницю юніорської європейської першості Аліну Махиню.
            У найважчій ваговій категорії до 72 кг Оксана Ващук у фінальній сутичці поступилася досвідченій і титулованій Катерині Бурмістровій з Сум і стала срібним призером національного чемпіонату.
            Всі чемпіонки здобули право змагатись на чемпіонаті світу-2010, який 4-13 вересня пройде у російській столиці.
            Готували лауреатів до змагань заслужені тренери України Олег Сазонов і Андрій Пістун.

Падошик, Томищ і Повк – бронзові призерки міжнародного турніру «Ведмежатко»Лівач, Береза і Лисак – переможниці міжнародного турніру у БолгаріїСофія Шеремета – переможниця меморіалу Леоніда Дуная з боротьбиАнгеліна Лисак: «Якщо на цю Олімпіаду не потраплю, на наступну шанси будуть більшими»На молодіжному чемпіонаті України Юрій Ідзінський усіх суперників поборов достроковоНа борцівському чемпіонаті України вихованки ЛУФК здобули 18 медалейПід час меморіалу Стадніка розіграли своєрідну першість ЛУФКЮрій Ідзінський – переможець всеукраїнського турніру на призи Олександра МедведяПоловина нагород Кубка України з боротьби дісталося вихованкам ЛУФКВасиль Шуптар – чемпіон України з боротьбиСергій Михайлишин – чемпіон України з боротьбиБорці ЛУФК – переможці турніру імені Богдана ХмельницькогоБорчині ЛУФК відзначилися на Берлінському турніріХристина Береза – бронзова призерка молодіжної світової першості з боротьбиЧетверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світу