Вільна боротьба : Ідзінський і Гика виборювали Кубок мучеників

1-2 грудня 2017р. у м.Кередж (Іран) відбувся вже ХІІІ міжнародний юніорський турнір «MartyrsCup» з вільної боротьби, участь у якому взяла і збірна команда України.
Змагання носили командний характер і окрім українців у них взяли участь ще 12 команд: Азербайджану, Білорусії, Вірменії, Казахстану, Монголії, Росії, Сирії, Туреччини та чотири іранські.
На першому етапі всі команди були розподілені на 4 групи, де проводили поєдинки за круговою системою. України в групі «А» поступилась Туреччині 5:5 (за технічними очками 19:23), Ірану-А 1:9, перемогла іншу команду Ірану 9:1 і посіла ІІІ місце. Першою стала збірна Ірану «А».
У інших групах перемогла Іран-«Б», Росія і Азербайджан. Чотири перші команди і розіграли призові місця. У фіналі Іран «А» переміг Росію 6:4.
А українці у міні-турнірі за 9-12 місця послідовно побороли Сирію 10:0 і Казахстан 6:4.
У складі української юніорської збірної Кубок мучеників (так перекладається назва турніру) виборювали студенти Львівського училища фізичної культури Юрій Ідзінський та Андрій Гика (обидва ІІ курс).
Впродовж турніру Юрій (на фото) отримав 3 перемоги, Андрій – дві.
Іран-«То»

Падошик, Томищ і Повк – бронзові призерки міжнародного турніру «Ведмежатко»Лівач, Береза і Лисак – переможниці міжнародного турніру у БолгаріїСофія Шеремета – переможниця меморіалу Леоніда Дуная з боротьбиАнгеліна Лисак: «Якщо на цю Олімпіаду не потраплю, на наступну шанси будуть більшими»На молодіжному чемпіонаті України Юрій Ідзінський усіх суперників поборов достроковоНа борцівському чемпіонаті України вихованки ЛУФК здобули 18 медалейПід час меморіалу Стадніка розіграли своєрідну першість ЛУФКЮрій Ідзінський – переможець всеукраїнського турніру на призи Олександра МедведяПоловина нагород Кубка України з боротьби дісталося вихованкам ЛУФКВасиль Шуптар – чемпіон України з боротьбиСергій Михайлишин – чемпіон України з боротьбиБорці ЛУФК – переможці турніру імені Богдана ХмельницькогоБорчині ЛУФК відзначилися на Берлінському турніріХристина Береза – бронзова призерка молодіжної світової першості з боротьбиЧетверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світу