Вільна боротьба : Кубок світу з жіночої боротьби: крок за кроком до світового п’єдесталу!

У м.Тайюянь (КНР) в період з 21 до 22 березня 2009р.    пройшов командний Кубок світу з жіночої боротьби. У складі національної збірної команди України змагались п’ятеро вихованок Львівського училища фізичної культури: третьокурсниці Антоніна Птицин, Оксана Ващук та недавні випускниці Людмила Балушка, Леся Когут, Алла Черкасова.

Незважаючи на молодий вік команди (найстаршій Людмилі Балушці - 23 роки), українки зробили крок уперед у порівнянні з минулорічними змаганнями, де посіли 5 місце, а 2 роки тому були шостими.

У змаганнях взяли участь  8 найсильніших команд земної кулі, в тому числі національна збірна команда України. Спочатку команди були розподілені на 2 групи, де змагались за круговою системою. У груповому турнірі українки  здолали збірну Росії 4:3, поступились канадійкам 1:6, перемогли монголок 5:2 і посіли 2 місце.  У матчі за 3 місце збірна України поступилась сильній збірній Японії 1:6 і в  кінцевому результаті посіла 4 місце. У фіналі перемогли господарів змагань – китаянки, які здолали збірну Канади з рахунком 5:2 і здобули Кубок світу.

Падошик, Томищ і Повк – бронзові призерки міжнародного турніру «Ведмежатко»Лівач, Береза і Лисак – переможниці міжнародного турніру у БолгаріїСофія Шеремета – переможниця меморіалу Леоніда Дуная з боротьбиАнгеліна Лисак: «Якщо на цю Олімпіаду не потраплю, на наступну шанси будуть більшими»На молодіжному чемпіонаті України Юрій Ідзінський усіх суперників поборов достроковоНа борцівському чемпіонаті України вихованки ЛУФК здобули 18 медалейПід час меморіалу Стадніка розіграли своєрідну першість ЛУФКЮрій Ідзінський – переможець всеукраїнського турніру на призи Олександра МедведяПоловина нагород Кубка України з боротьби дісталося вихованкам ЛУФКВасиль Шуптар – чемпіон України з боротьбиСергій Михайлишин – чемпіон України з боротьбиБорці ЛУФК – переможці турніру імені Богдана ХмельницькогоБорчині ЛУФК відзначилися на Берлінському турніріХристина Береза – бронзова призерка молодіжної світової першості з боротьбиЧетверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світу