Вільна боротьба : Феєричний виступ борчинь ЛУФК на юніорському чемпіонаті

6 золотих, з срібні, 7 бронзових медалей вибороли вихованки Львівського училища фізичної культури на юніорському чемпіонаті України з вільної боротьби, який 26-30 березня 2018р. відбувся у м.Южне Одеської обл.
У ваговій категорії до 55кг перемогу здобула студентка ІІІ курсу Христина Демко (на фото). У фіналі Христина перемогла десятикласницю училища Соломію Винник 6:2. Бронзовою призеркою у цій вазі стала Яна Сорока (ІІ курс). Отож, такий собі міні-чемпіонат ЛУФК.
У вазі до 53кг перемогла Євгенія Павлова (ІІІ курс). У вирішальній сутичці Євгенія поклала на лопатки броварчанку Лілію Маланчук.
Ще одна третьокурсниця Ангеліна Лисак стала чемпіонкою у категорії до 62кг. Правда, перемога Ангеліні у фіналі далася важче – інша представниця Броварського УФК Ірина Коляденко зуміла чинити достойний опір і поступилася лише одним балом.
Міні-чемпіонат училища розіграли дівчата і в категорії до 65кг. Тут безапеляційно перемогла одинадцятикласниця Оксана Чудик, яка не віддала суперницям жодного бала. Друге місце посіла однокласниця Оксани Катерина Зелених, а бронзовою призеркою стала Анастасія Лавренчук (вип. 2017р.).
На одному диханні пройшла турнір і Романа Вовчак (11 клас), яка стала переможницею у вазі до 68кг. Єдиний бал у Романи відібрала її однокласниця Анастасія Алпеєва, яка посіла ІІІ місце.
Впевнену боротьбу у категорії до 72кг продемонструвала студентка ІІ курсу Дарина Туровчук. Усіх своїх суперниць Дарина поборола достроково.
Срібною призеркою юніорського чемпіонату у ваговій категорії до 50кг стала учениця 10 класу Марія Винник. У фіналі Марія поступилася донечанці Тетяні Профатіловій 5:8. Доброю сатисфакцією для здібної атлетки, ще юначки за віком, стало виконання нормативу майстра спорту України.
Бронзові нагороди у цій вазі дісталися Аліні Сивак і Вероніці Рябоволовій, а 5 місце посіла Едіта Чемердовська (усі І курс).
Також «бронза» в активі третьокурсниці Ольги Загайської (в/к до 53кг) та випускниці 2016р. Анастасії Боженко (62кг).

Падошик, Томищ і Повк – бронзові призерки міжнародного турніру «Ведмежатко»Лівач, Береза і Лисак – переможниці міжнародного турніру у БолгаріїСофія Шеремета – переможниця меморіалу Леоніда Дуная з боротьбиАнгеліна Лисак: «Якщо на цю Олімпіаду не потраплю, на наступну шанси будуть більшими»На молодіжному чемпіонаті України Юрій Ідзінський усіх суперників поборов достроковоНа борцівському чемпіонаті України вихованки ЛУФК здобули 18 медалейПід час меморіалу Стадніка розіграли своєрідну першість ЛУФКЮрій Ідзінський – переможець всеукраїнського турніру на призи Олександра МедведяПоловина нагород Кубка України з боротьби дісталося вихованкам ЛУФКВасиль Шуптар – чемпіон України з боротьбиСергій Михайлишин – чемпіон України з боротьбиБорці ЛУФК – переможці турніру імені Богдана ХмельницькогоБорчині ЛУФК відзначилися на Берлінському турніріХристина Береза – бронзова призерка молодіжної світової першості з боротьбиЧетверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світу