47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Марія Стадник – восьмиразова чемпіонка Європи


     У м. Каспійську (Російська Федерація) 1-6 травня 2018р. відбувся чемпіонат Європи з видів спортивної  боротьби.
У ваговій категорії до 50кг чемпіонкою Європи серед жінок стала вихованка Львівського училища фізичної культури Марія Стадник (вип.2008р.). Усіх своїх суперниць, в тому числі румунку  Емілію Вук у фіналі, Марія (на фото) поборола достроково.
Це вже восьме чемпіонське європейське звання талановитої борчині.
От тільки прикро, що усі свої титули Марія виборола під азербайджанським прапором.
Незважаючи на негативну публічну опінію, участь у чемпіонаті на території ворожої країни взяла і збірна України.
Українці виступили невдало, виборовши лише дві бронзові медалі у трьох стилях боротьби. Відверто завалили свої виступи і вихованки Львівського училища фізичної культури, які поступились уже в своїх перших поєдинках. У підсумку Оксана Лівач (вип.2014р.) посіла 8 місце, Христина Береза (вип.2017р.) – одинадцяте, Тетяна Кіт (вип.2015р.) – десяте.
Андрій Квятковський (вип. 2007р.) став п’ятим у ваговій категорії до 70кг серед борців вільного стилю.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

Четверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світуАндрій Ткач і Юрій Вовк – найкращі борці турніру пам’яті Богдана Сцібайла«Срібні» виступи борців ЛУФК на «Терновому полі»Четверо вихованок ЛУФК візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті світу з боротьбиУ жовтні на Львівщині найкращою спортсменкою визнали Аллу ЧеркасовуАлла Черкасова – найкраща спортсменка УкраїниОксана Лівач і Юлія Ткач – бронзові призерки чемпіонату світу з боротьбиАлла Черкасова – чемпіонка світу з боротьбиНа чемпіонаті світу з боротьби Андрій Квятковський на п’ятому місціВісім вихованців ЛУФК стартують на чемпіонаті світу з боротьбиКоманда ЛУФК – володар Кубка Землі Краснецької з боротьбиБорчині ЛУФК вибороли Кубок ПольщіПершокурсниця ЛУФК Оксана Чудик – срібна призерка юнацьких Олімпійських ігорТомищ, Чекмак і Білик перемогли на всеукраїнському турнірі «Дружба»Яна Сорока – переможниця прем’єрного турніру з жіночої класичної боротьби