Вільна боротьба : На турнірі у Івано-Франківську Білійчук усіх поборов достроково

У м.Івано-Франківську 18-20 травня 2018р. відбувся традиційний Всеукраїнський турнір з вільної боротьби, присвячений ветеранам боротьби Прикарпаття. На килимах місцевого коледжу фізичного виховання змагалися спортсмени віком до 17 років.
У ваговій категорії до 45кг переможцем турніру став учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Андрій Білійчук (на фото). Усіх своїх суперників Андрій поборов достроково. ІІІ місце у цій вазі посів дев’ятикласник Олександр Дідошак.
У категорії до 48кг рівних собі не мав учень 9 класу Юрій Вовк. У фіналі Юрій поборов однокласника Андрія Ткача.
У вазі до 65кг на найвищу сходинку п’єдесталу пошани піднявся Віктор Квіт (11кл.). У фінальному поєдинку Віктор виявився сильнішим за Богдана Фостика з Хмельницького 9:5, а у 1/8 фіналу – за Костянтина Климишина (10кл.). Климишин закінчив турнір на третьому місці, а Олександр Зазуляк (9кл.) – на п’ятому.
Учень 7 класу Андрій Лужний став срібним призером у категорії до 38кг, восьмикласник Сергій Костишин – до 51кг, а учень 9 класу Владислав Бодоряк – до 55кг.
Бронзові нагороди турніру дісталися також Петру Шкребляку, Андрію Сваричевському, Андрію Чекмаку та Юрію Білику (усі 10кл.).

Випускники відділення вільної боротьби стали переможцями та призерами міжнародного турніруРезультати участі учнів коледжу у Чемпіонаті України з вільної боротьби у м. УжгородУспішні виступи вихованців відділення вільної боротьби на всеукраїнському турнірі Марія Винник – бронзова призерка міжнародного рейтингового турніру "Zagreb Open"Юлія Ткач очолила рейтинг United World Wrestling! Вихованці та випускники відділення вільної боротьби – серед кращих на Кубку України!Вихованки відділення вільної боротьби - серед переможців та призерів Різдвяного фестивалю!Вихованці відділення вільної боротьби - переможці та призери Всеукраїнського турніру!Вихованці відділення вільної боротьби - серед кращих в чемпіонаті України!Валерія Станчева та Соломія Петрів – переможниці XI міжнародного турніру пам'яті Генрика ВолошинаРезультати участі студентів відділення вільної боротьби на турнірі «Тернове поле»Манола Скобельська - найкраща спортсменка Львівщини за підсумками жовтня 2023 рокуЗдобутки учнів відділення вільної боротьби на Всеукраїнському турнірі "Олімпійські надії Поділля"Випускниці коледжу зібрали три нагороди чемпіонату світу U 23Вихованці відділення вільної боротьби здобули 18 медалей на Всеукраїнському турнірі в Хмельницькому