Вільна боротьба : Четверо вихованок ЛУФК візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті Європи

4 червня 2018р. у м.Стамбулі (Туреччина) стартує чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед молоді віком до 23 років.
У складі жіночої збірної України участь у чемпіонаті візьме відразу четверо вихованок Львівського училища фізичної культури. Це Оксана Лівач (вип. 2014р.), Христина Береза (вип. 2017р.), Євгенія Павлова (ІІІ курс) та Романа Вовчак (11кл., на фото).
Графік виступів вихованок ЛУФК у Стамбулі:
- 6-7 червня – О.Лівач (в/к до 50кг), Є.Павлова (53кг)
- 7-8 червня – Х.Береза (53кг), Р.Вовчак (72кг).

Юрій Ідзінський – срібний призер юніорського чемпіонату Європи з вільної боротьбиАнгеліна Лисак і Оксана Чудик – чемпіонки Європи з боротьбиАндрій Квятковський очолив світовий рейтингЛівач взяла реванш і перемогла на міжнародному турнірі у СтамбуліШестеро вихованців ЛУФК відправились у Рим за європейськими нагородамиГурський, Петрів і Кусяк – володарі національного Кубка з боротьбиНа чемпіонаті України з боротьби вихованки ЛУФК вибороли 14 медалейНа чемпіонаті світу з боротьби Оксана Чудик посіла 5 місцеТкач і Черкасова – переможниці рейтингового турніру у КитаїВосьмеро борців ЛУФК візьмуть участь у світовому кадетському чемпіонатіОльга Падошик - чемпіонка Європи з боротьби серед дівчат-школярокШестеро учнів ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті Європи з боротьби серед школярівЮніорки Вовчак і Павлова на молодіжному Євро сьоміОксана Лівач – молодіжна чемпіонка Європи з боротьби Четверо вихованок ЛУФК візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті Європи