Вільна боротьба : Благіня у світі друга

У другий день юніорського чемпіонату світу з жіночої боротьби (м.Будапешт, 22-23 липня 2010р.) цьогорічна випускниця Львівського училища фізичної культури Юлія Благіня завоювала срібну медаль. На шляху до фіналу у ваговій категорії до 55 кг Юля перемогла росіянку Ірину Ологонову 2:0 (1:0, 1:0), Заліну Сідакову з Білорусі 2:0 (1:0, 1:0) та Брайян Марію Баррі з Канади 2:0 (2:0, 6:0). У фіналі Юля поступилася японці Ю Хорючі 0:2 (0:3, 0:0) і піднялася на ІІ сходинку п’єдесталу пошани.
Таким чином, жіноча збірна команда України на турнірі виборола золоту, срібну та бронзову нагороди і в світовому табелі про ранги посіла 5 місце.

5. України – 41 оч.

Падошик, Томищ і Повк – бронзові призерки міжнародного турніру «Ведмежатко»Лівач, Береза і Лисак – переможниці міжнародного турніру у БолгаріїСофія Шеремета – переможниця меморіалу Леоніда Дуная з боротьбиАнгеліна Лисак: «Якщо на цю Олімпіаду не потраплю, на наступну шанси будуть більшими»На молодіжному чемпіонаті України Юрій Ідзінський усіх суперників поборов достроковоНа борцівському чемпіонаті України вихованки ЛУФК здобули 18 медалейПід час меморіалу Стадніка розіграли своєрідну першість ЛУФКЮрій Ідзінський – переможець всеукраїнського турніру на призи Олександра МедведяПоловина нагород Кубка України з боротьби дісталося вихованкам ЛУФКВасиль Шуптар – чемпіон України з боротьбиСергій Михайлишин – чемпіон України з боротьбиБорці ЛУФК – переможці турніру імені Богдана ХмельницькогоБорчині ЛУФК відзначилися на Берлінському турніріХристина Береза – бронзова призерка молодіжної світової першості з боротьбиЧетверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світу