47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Восьмеро борців ЛУФК візьмуть участь у світовому кадетському чемпіонаті


         2 липня 2018р. у м.Загребі (Хорватія) стартує чемпіонат світу з видів спортивної боротьби серед кадетів-спортсменів віком до 17 років.
У складі збірної України участь у чемпіонаті візьмуть відразу восьмеро учнів відділення вільної боротьби Львівського училища фізичної культури. Це Андрій Білійчук, Данило Стасюк, Оксана Чудик, Анастасія Алпєєва (всі 11кл.), Дарина Мацола (на фото), Марія Винник, Соломія Винник, Тетяна Заяц (10кл.). Тренером національної збірної України на чемпіонаті призначений вчитель вільної боротьби училища Олександр Раковський.
Графік виступів учнів ЛУФК у Загребі:
3-4 липня
- А Білійчук (45кг), Д.Стасюк (92кг)
4-5 липня
- М.Винник (49кг), Т.Заяц (57кг), О.Чудик (65кг)
5-6 липня
- Д.Мацола (46кг), С.Винник (53кг), А.Алпєєва (69кг)
Примітка: у другий день змагань кожної вагової категорії відбудуться фінальні сутички за нагороди.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

На чемпіонаті України з боротьби вихованки ЛУФК вибороли 14 медалейНа чемпіонаті світу з боротьби Оксана Чудик посіла 5 місцеТкач і Черкасова – переможниці рейтингового турніру у КитаїВосьмеро борців ЛУФК візьмуть участь у світовому кадетському чемпіонатіОльга Падошик - чемпіонка Європи з боротьби серед дівчат-школярокШестеро учнів ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті Європи з боротьби серед школярівЮніорки Вовчак і Павлова на молодіжному Євро сьоміОксана Лівач – молодіжна чемпіонка Європи з боротьби Четверо вихованок ЛУФК візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті ЄвропиНа турнірі у Івано-Франківську Білійчук усіх поборов достроковоБлискучий виступ учнів ЛУФК на кадетському чемпіонаті Європи з боротьбиОксана Чудик – чемпіонка Європи з боротьбиДанило Стасюк – бронзовий призер чемпіонату Європи з боротьбиГурський і Шуптар – срібні призери «Чорного моря»На чемпіонаті України з боротьби Падошик і Скобельська перемогли за явною перемогою