47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Восьмеро борців ЛУФК візьмуть участь у світовому кадетському чемпіонаті


         2 липня 2018р. у м.Загребі (Хорватія) стартує чемпіонат світу з видів спортивної боротьби серед кадетів-спортсменів віком до 17 років.
У складі збірної України участь у чемпіонаті візьмуть відразу восьмеро учнів відділення вільної боротьби Львівського училища фізичної культури. Це Андрій Білійчук, Данило Стасюк, Оксана Чудик, Анастасія Алпєєва (всі 11кл.), Дарина Мацола (на фото), Марія Винник, Соломія Винник, Тетяна Заяц (10кл.). Тренером національної збірної України на чемпіонаті призначений вчитель вільної боротьби училища Олександр Раковський.
Графік виступів учнів ЛУФК у Загребі:
3-4 липня
- А Білійчук (45кг), Д.Стасюк (92кг)
4-5 липня
- М.Винник (49кг), Т.Заяц (57кг), О.Чудик (65кг)
5-6 липня
- Д.Мацола (46кг), С.Винник (53кг), А.Алпєєва (69кг)
Примітка: у другий день змагань кожної вагової категорії відбудуться фінальні сутички за нагороди.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

Василь Шуптар – переможець міжнародного турніру на призи Олександра МедведяВосьмеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у юніорському чемпіонаті світу з боротьбиТкач і Черкасова – переможниці «Польського відкритого старту»Оксана Чудик дізналась суперниць на юнацькій ОлімпіадіЮрій Ідзінський – срібний призер юніорського чемпіонату Європи з вільної боротьбиАнгеліна Лисак і Оксана Чудик – чемпіонки Європи з боротьбиАндрій Квятковський очолив світовий рейтингЛівач взяла реванш і перемогла на міжнародному турнірі у СтамбуліШестеро вихованців ЛУФК відправились у Рим за європейськими нагородамиГурський, Петрів і Кусяк – володарі національного Кубка з боротьбиНа чемпіонаті України з боротьби вихованки ЛУФК вибороли 14 медалейНа чемпіонаті світу з боротьби Оксана Чудик посіла 5 місцеТкач і Черкасова – переможниці рейтингового турніру у КитаїВосьмеро борців ЛУФК візьмуть участь у світовому кадетському чемпіонатіОльга Падошик - чемпіонка Європи з боротьби серед дівчат-школярок