48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Восьмеро борців ЛУФК візьмуть участь у світовому кадетському чемпіонаті


         2 липня 2018р. у м.Загребі (Хорватія) стартує чемпіонат світу з видів спортивної боротьби серед кадетів-спортсменів віком до 17 років.
У складі збірної України участь у чемпіонаті візьмуть відразу восьмеро учнів відділення вільної боротьби Львівського училища фізичної культури. Це Андрій Білійчук, Данило Стасюк, Оксана Чудик, Анастасія Алпєєва (всі 11кл.), Дарина Мацола (на фото), Марія Винник, Соломія Винник, Тетяна Заяц (10кл.). Тренером національної збірної України на чемпіонаті призначений вчитель вільної боротьби училища Олександр Раковський.
Графік виступів учнів ЛУФК у Загребі:
3-4 липня
- А Білійчук (45кг), Д.Стасюк (92кг)
4-5 липня
- М.Винник (49кг), Т.Заяц (57кг), О.Чудик (65кг)
5-6 липня
- Д.Мацола (46кг), С.Винник (53кг), А.Алпєєва (69кг)
Примітка: у другий день змагань кожної вагової категорії відбудуться фінальні сутички за нагороди.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

Левовий внесок у європейську перемогу борцівської збірної зробили вихованки ЛУФКЛілія Горішна і Тетяна Кіт – срібні призерки чемпіонату Європи з боротьби«Золотий» хет-трик вихованок ЛУФК на чемпіонаті Європи з боротьби Львівське училище фізичної культури набирає нових чемпіонок – борчиньВасиль Шуптар – бронзовий призер чемпіонату Європи з боротьбиСемеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті Європи з боротьби Алла Черкасова – спортивна сенсація рокуДанило Стасюк спротиву на юніорському чемпіонаті України не відчув16 медалей, з них 7 золотих – доробок борчинь ЛУФК на юніорському чемпіонаті УкраїниОксана Лівач: "Перша ціль - це Токіо, хочу потрапити на Олімпіаду"Юрій Ідзінський – срібний призер молодіжного чемпіонату Європи з боротьбиВихованки ЛУФК серед найкращих молодих борчинь ЄвропиБорці ЛУФК головні трофеї Відкритого кубка Львова залишили у ЛьвовіЮлія Ткач – переможниця світового рейтингового турніру «Дан Колов – Нікола Петров»Шестеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті Європи з боротьби