Вільна боротьба : Команда ЛУФК – володар Кубка Землі Краснецької з боротьби

У м.Красніку (Польща) 12-14 жовтня 2018р. відбувся традиційний вже 27-ий за ліком, міжнародний турнір за Кубок Землі Краснецької з вільної боротьби серед юніорів – спортсменів віком до 20 років.
Серед дівчат вагової категорії до 50кг переможницею турніру стала учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури Марія Винник (на фото). Другокурсниця Анастасія Падошик посіла ІІІ місце.
У вазі до 53кг рівних не було ще одній другокурсниці Вероніці Рябоволовій. У категоріях до 68 і 72кг перемогли студентки І курсу Анастасія Алпєєва та Романа Вовчак.
Володимир Рибін (ІІ курс) посів 5 місце у ваговій категорії до 65кг серед хлопців.
У загальнокомандному заліку команда ЛУФК набрала 94 очки і стала володарем Кубка Землі Краснецької.

Випускники відділення вільної боротьби стали переможцями та призерами міжнародного турніруРезультати участі учнів коледжу у Чемпіонаті України з вільної боротьби у м. УжгородУспішні виступи вихованців відділення вільної боротьби на всеукраїнському турнірі Марія Винник – бронзова призерка міжнародного рейтингового турніру "Zagreb Open"Юлія Ткач очолила рейтинг United World Wrestling! Вихованці та випускники відділення вільної боротьби – серед кращих на Кубку України!Вихованки відділення вільної боротьби - серед переможців та призерів Різдвяного фестивалю!Вихованці відділення вільної боротьби - переможці та призери Всеукраїнського турніру!Вихованці відділення вільної боротьби - серед кращих в чемпіонаті України!Валерія Станчева та Соломія Петрів – переможниці XI міжнародного турніру пам'яті Генрика ВолошинаРезультати участі студентів відділення вільної боротьби на турнірі «Тернове поле»Манола Скобельська - найкраща спортсменка Львівщини за підсумками жовтня 2023 рокуЗдобутки учнів відділення вільної боротьби на Всеукраїнському турнірі "Олімпійські надії Поділля"Випускниці коледжу зібрали три нагороди чемпіонату світу U 23Вихованці відділення вільної боротьби здобули 18 медалей на Всеукраїнському турнірі в Хмельницькому