Вільна боротьба : Команда ЛУФК – володар Кубка Землі Краснецької з боротьби

У м.Красніку (Польща) 12-14 жовтня 2018р. відбувся традиційний вже 27-ий за ліком, міжнародний турнір за Кубок Землі Краснецької з вільної боротьби серед юніорів – спортсменів віком до 20 років.
Серед дівчат вагової категорії до 50кг переможницею турніру стала учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури Марія Винник (на фото). Другокурсниця Анастасія Падошик посіла ІІІ місце.
У вазі до 53кг рівних не було ще одній другокурсниці Вероніці Рябоволовій. У категоріях до 68 і 72кг перемогли студентки І курсу Анастасія Алпєєва та Романа Вовчак.
Володимир Рибін (ІІ курс) посів 5 місце у ваговій категорії до 65кг серед хлопців.
У загальнокомандному заліку команда ЛУФК набрала 94 очки і стала володарем Кубка Землі Краснецької.

Четверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світуАндрій Ткач і Юрій Вовк – найкращі борці турніру пам’яті Богдана Сцібайла«Срібні» виступи борців ЛУФК на «Терновому полі»Четверо вихованок ЛУФК візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті світу з боротьбиУ жовтні на Львівщині найкращою спортсменкою визнали Аллу ЧеркасовуАлла Черкасова – найкраща спортсменка УкраїниОксана Лівач і Юлія Ткач – бронзові призерки чемпіонату світу з боротьбиАлла Черкасова – чемпіонка світу з боротьбиНа чемпіонаті світу з боротьби Андрій Квятковський на п’ятому місціВісім вихованців ЛУФК стартують на чемпіонаті світу з боротьбиКоманда ЛУФК – володар Кубка Землі Краснецької з боротьбиБорчині ЛУФК вибороли Кубок ПольщіПершокурсниця ЛУФК Оксана Чудик – срібна призерка юнацьких Олімпійських ігорТомищ, Чекмак і Білик перемогли на всеукраїнському турнірі «Дружба»Яна Сорока – переможниця прем’єрного турніру з жіночої класичної боротьби