Вільна боротьба : На чемпіонаті світу з боротьби Андрій Квятковський на п’ятому місці

Вихованець Львівського училища фізичної культури Андрій Квятковський (вип. 2007р.) посів 5 місце на чемпіонаті світу з вільної боротьби, який впродовж 20-28 жовтня 2018р. проходив у м.Будапешті (Угорщина).
Андрій (на фото) стартував з перемоги над Георгієм Колєвим з Болгарії 4:2, у ¼ фіналу поборов киргиза Еламана Уулу 6:3, а у півфіналі поступився Адаму Батірову з Бахрейна 0:10.
У поєдинку за «бронзу» Андрій не осилив кубинця Франкліна Кастілло (1:11).
Василь Шуптар (вип. 2011р.) у 1/8 фіналу програв Такуто Отогуро з Японії 0:11. У зв’язку з тим, що японець вийшов до фіналу, а у підсумку став чемпіоном світу, Василь отримав змогу поборотись за вихід до «бронзового» фіналу у втішному поєдинку з румуном Георге Букуром. Однак, і тут була невдача 2:8 і у результаті 16 підсумкове місце у вазі до 65кг.
        Ще один вихованець училища Іван Кусяк (вип. 2012р.) завершив змагання на 19 місці вагової категорії до 74кг.

Падошик, Томищ і Повк – бронзові призерки міжнародного турніру «Ведмежатко»Лівач, Береза і Лисак – переможниці міжнародного турніру у БолгаріїСофія Шеремета – переможниця меморіалу Леоніда Дуная з боротьбиАнгеліна Лисак: «Якщо на цю Олімпіаду не потраплю, на наступну шанси будуть більшими»На молодіжному чемпіонаті України Юрій Ідзінський усіх суперників поборов достроковоНа борцівському чемпіонаті України вихованки ЛУФК здобули 18 медалейПід час меморіалу Стадніка розіграли своєрідну першість ЛУФКЮрій Ідзінський – переможець всеукраїнського турніру на призи Олександра МедведяПоловина нагород Кубка України з боротьби дісталося вихованкам ЛУФКВасиль Шуптар – чемпіон України з боротьбиСергій Михайлишин – чемпіон України з боротьбиБорці ЛУФК – переможці турніру імені Богдана ХмельницькогоБорчині ЛУФК відзначилися на Берлінському турніріХристина Береза – бронзова призерка молодіжної світової першості з боротьбиЧетверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світу