Вільна боротьба : На чемпіонаті світу з боротьби Андрій Квятковський на п’ятому місці

Вихованець Львівського училища фізичної культури Андрій Квятковський (вип. 2007р.) посів 5 місце на чемпіонаті світу з вільної боротьби, який впродовж 20-28 жовтня 2018р. проходив у м.Будапешті (Угорщина).
Андрій (на фото) стартував з перемоги над Георгієм Колєвим з Болгарії 4:2, у ¼ фіналу поборов киргиза Еламана Уулу 6:3, а у півфіналі поступився Адаму Батірову з Бахрейна 0:10.
У поєдинку за «бронзу» Андрій не осилив кубинця Франкліна Кастілло (1:11).
Василь Шуптар (вип. 2011р.) у 1/8 фіналу програв Такуто Отогуро з Японії 0:11. У зв’язку з тим, що японець вийшов до фіналу, а у підсумку став чемпіоном світу, Василь отримав змогу поборотись за вихід до «бронзового» фіналу у втішному поєдинку з румуном Георге Букуром. Однак, і тут була невдача 2:8 і у результаті 16 підсумкове місце у вазі до 65кг.
        Ще один вихованець училища Іван Кусяк (вип. 2012р.) завершив змагання на 19 місці вагової категорії до 74кг.

Випускники відділення вільної боротьби стали переможцями та призерами міжнародного турніруРезультати участі учнів коледжу у Чемпіонаті України з вільної боротьби у м. УжгородУспішні виступи вихованців відділення вільної боротьби на всеукраїнському турнірі Марія Винник – бронзова призерка міжнародного рейтингового турніру "Zagreb Open"Юлія Ткач очолила рейтинг United World Wrestling! Вихованці та випускники відділення вільної боротьби – серед кращих на Кубку України!Вихованки відділення вільної боротьби - серед переможців та призерів Різдвяного фестивалю!Вихованці відділення вільної боротьби - переможці та призери Всеукраїнського турніру!Вихованці відділення вільної боротьби - серед кращих в чемпіонаті України!Валерія Станчева та Соломія Петрів – переможниці XI міжнародного турніру пам'яті Генрика ВолошинаРезультати участі студентів відділення вільної боротьби на турнірі «Тернове поле»Манола Скобельська - найкраща спортсменка Львівщини за підсумками жовтня 2023 рокуЗдобутки учнів відділення вільної боротьби на Всеукраїнському турнірі "Олімпійські надії Поділля"Випускниці коледжу зібрали три нагороди чемпіонату світу U 23Вихованці відділення вільної боротьби здобули 18 медалей на Всеукраїнському турнірі в Хмельницькому