Вільна боротьба : Борчині ЛУФК відзначилися на Берлінському турнірі

7 золотих нагород і Кубок за командну перемогу здобули учениці і студентки Львівського училища фізичної культури на ХІІІ міжнародному Берлінському турнірі з жіночої боротьби, який 10-11 листопада 2018р. відбувся у столиці Німеччини.
В категорії юніорок (U-19) переможницею турніру у вазі до 50кг стала учениця 11 класу Марія Винник (на фото). Марія п’ять разів виходила на килим змагань і кожного разу покидала його з впевненою перемогою. Організатори турніру визнали Марію найкращою борчинею змагань.
У вазі до 53кг перемогу здобула сестра Марії Соломія Винник, а в категорії до 65кг – студентка І курсу Оксана Чудик.
Серед дівчат-кадеток (вік до 17 років) добру боротьбу показала учениця 10 класу Кароліна Повк. Кароліна перемогла у ваговій категорії до 65кг. Мужність і силу волі продемонструвала на турнірі одинадцятикласниця Дарина Мацола, яка на фінальну сутичку вийшла з травмою руки, але зуміла довести її до перемоги. Дарина перемогла у категорії до 49кг. Оля Падошик (10 кл.) стала срібною призеркою у вазі до 43кг, Манола Скобельська (10 кл.) посіла 5 місце в 61кг, а Валерія Прокопюк (11 кл.) – шосте.
Серед молодших дівчат (вік до 14 років) переможницями турніру стали учениця 7 класу Олександра Шеховцова (в/к до 39кг) та дев’ятикласниця Інна Бугай (63кг).

На молодіжному чемпіонаті України Юрій Ідзінський усіх суперників поборов достроковоНа борцівському чемпіонаті України вихованки ЛУФК здобули 18 медалейПід час меморіалу Стадніка розіграли своєрідну першість ЛУФКЮрій Ідзінський – переможець всеукраїнського турніру на призи Олександра МедведяПоловина нагород Кубка України з боротьби дісталося вихованкам ЛУФКВасиль Шуптар – чемпіон України з боротьбиСергій Михайлишин – чемпіон України з боротьбиБорці ЛУФК – переможці турніру імені Богдана ХмельницькогоБорчині ЛУФК відзначилися на Берлінському турніріХристина Береза – бронзова призерка молодіжної світової першості з боротьбиЧетверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світуАндрій Ткач і Юрій Вовк – найкращі борці турніру пам’яті Богдана Сцібайла«Срібні» виступи борців ЛУФК на «Терновому полі»Четверо вихованок ЛУФК візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті світу з боротьбиУ жовтні на Львівщині найкращою спортсменкою визнали Аллу Черкасову