Вільна боротьба : Борці ЛУФК – переможці турніру імені Богдана Хмельницького

У м.Хмельницькому 16-17 листопада 2018р. відбувся традиційний відкритий всеукраїнський турнір імені Богдана Хмельницького з вільної боротьби серед атлетів віком до 16 років. Окрім українських борців участь у турнірі взяли молоді атлети з Білорусі, Молдови та Італії.
У найлегшій ваговій категорії – до 35кг серед дівчат переможницею турніру стала учениця 9 класу Львівського училища фізичної культури Діана Лаць (на фото).
У категорії до 37кг перемогла семикласниця Олександра Шеховцова.
Одинадцятикласниця Софія Шеремета не мала собі рівних у вазі до 49кг, а десятикласниця Манола Скобельська – до 57кг.
Олександра Хоменець (11 кл.) у фіналі вагової категорії до 53кг поступилася Наталії Клівчуцькій з Херсона і посіла ІІ місце. Також на другому місці завершила змагання Кароліна Повк – каменем спотикання для Кароліни у вазі до 65кг стала донечанка Євгенія Сєдих.
Марія Томищ (11 кл.) виборола «бронзу» у категорії до 49кг.
Серед хлопців переможцями турніру стали десятикласник Юрій Вовк (в/к до 51кг) та учень 11 класу Андрій Сваричевський (65 кг). Андрій Ткач, Олександр Дідошак, Олександр Зазуляк, Андрій Харковський (всі 10 кл.) і Костянтин Климишин (11 кл.) у своїх вагових категоріях посіли треті місця.

На молодіжному чемпіонаті України Юрій Ідзінський усіх суперників поборов достроковоНа борцівському чемпіонаті України вихованки ЛУФК здобули 18 медалейПід час меморіалу Стадніка розіграли своєрідну першість ЛУФКЮрій Ідзінський – переможець всеукраїнського турніру на призи Олександра МедведяПоловина нагород Кубка України з боротьби дісталося вихованкам ЛУФКВасиль Шуптар – чемпіон України з боротьбиСергій Михайлишин – чемпіон України з боротьбиБорці ЛУФК – переможці турніру імені Богдана ХмельницькогоБорчині ЛУФК відзначилися на Берлінському турніріХристина Береза – бронзова призерка молодіжної світової першості з боротьбиЧетверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світуАндрій Ткач і Юрій Вовк – найкращі борці турніру пам’яті Богдана Сцібайла«Срібні» виступи борців ЛУФК на «Терновому полі»Четверо вихованок ЛУФК візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті світу з боротьбиУ жовтні на Львівщині найкращою спортсменкою визнали Аллу Черкасову