48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Номінація 2008


24 квітня 2009 р. о 15 год. у нічному клубі «Міленіум» (пр.Чорновола,2) Львівське державне училище фізичної культури проводить традиційний підсумковий вечір «Номінація-2008», на якому будуть вшановані кращі спортсмени, випускники, працівники, організації та особи, які співпрацюють та сприяють  роботі цього навчального закладу. На вечорі будуть присутні знамениті випускники училища, чемпіони та призери Олімпійських ігор І.Микульчин-Мерлені, В.Федоришин, А.Котельник, М.Стаднік, М.Смирнов, Б.Макуц, чемпіони та при-зери європейських і світових чемпіонаті та кубків К.Палеха, М.Івашко, Н.Синишин, Ю.Благіня, О.Когут, Я.Шем’якіна, Р.Бондарук, Ю.Остапчук, Д.Дем’янюк, голова Львівської ОДА А.Кміть, голова Львівської обласної ради М.Сеник, відомі львівські бізнесмени П.Димінський, Р.Кісіль, Р.Федишин, заступник Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту М.Дутчак та інші.
 
Режисер вечора – заслужений артист України Г.Шумейко.
 
Лауреатів року будуть вітати відомі художні колективи та молоді львівські виконавці „Сьомий звук” (худ.керівник В.Дуць), „Едельвейс” (В.Левицький), Мар’яна Лаба, Тетяна Вахновська, Оля Війтів, Надія Жук, Іванка Червінська та інші.
Генеральні спонсори вечора  – КПФ”Карпати” (почесний президент П.Димінський), фінансово-промислова група „Росан” (голова правління Р.Кісіль), ТзОВ «Шувар» (генеральний директор Р.Федишин), ВАТ «Львівський холодокомбінат» (торгова марка «Лімо», голова спосте-режної ради  Б.Копитко), ЗАТ «КВВС» (аквапарк «Пляж», голова спостережної ради А.Гутник).
Львівське державне училище фізичної культури – це спеціалізований навчальний заклад спортивного профілю, який забезпечує підготовку спортсменів високої кваліфікації – резерв до національних збірних команд України з таких видів спорту, як бокс, боротьба вільна та жіноча, велоспорт, веслування на байдарках і каное, водне поло, гімнастика спортивна (дівчата), гандбол (дівчата), санний спорт, легка атлетика, стрільба кульова, стрільба з лука, сучасне п’ятиборство, фехтування, футбол.
 
В училищі організований цілорічний навчально-тренувальний процес з дворазовими щоденними тренуваннями. Спортсмени училища мають змогу виїжджати на навчально-тренувальні збори та змагання, в тому числі і закордон. Вони перебувають на частковому державному утриманні і забезпечуються безкоштовним житлом у гуртожитку, медичним обслуговуванням, посиленим п’ятиразовим харчуванням, спортивною формою та інвентарем. Студенти отримують стипендію.
 
За підсумками Всеукраїнського конкурсу-огляду зі спорту вищих досягнень у 2008р. Львівське державне училище фізичної культури посіло 2 місце серед 18 спеціалізованих закладів спортивного профілю.
 
Призерами Всеукраїнських змагань стали 217 учнів та студентів училища, вони завоювали понад 580 медалей, у тому числі 180 золотих. Найбільшу кількість призерів підготували відділення:
-         вільної боротьби – 48 призерів, з них 21 – переможець;
-         кульової стрільби – 22 призерів, з них 14 – переможців;
-    веслування на б/к – 13 призерів, з них 11 – переможців
 
До спискового складу збірних команд України з видів спорту увійшло 100 учнів та студентів училища. На міжнародній арені Україну презентували 62 спортсмени училища, з яких до вісімки сильніших спортсменів Європи та світу увійшло 39 осіб. Переможцями та призерами європейських і світових першостей стали 23 вихованці училища, які вибороли 14 золотих, 11 срібних і 13 бронзових нагород.
 
Європейські та світові п’єдестали здобували Микульчин І., Стадник М., Благіня Ю., Остапчук Ю., Ващук О., Безрука М., Рибак І., Черкес О., Нетреба І., Домбровська К., Малик Ю., Лівач М., Гурський В. (вільна боротьба), Федіс О., (бокс), Євочка І. (легка атлетика), Почкалова А., Юнес К. (фехтування), Колядінцев В., Наконечний І.(стрільба з лука), Мацкевич І., Саламаха О., Галкін О., Царьков О.(стрільба кульова), Батрак З. (сучасне п’ятиборство).
 
Впродовж року 32 учнів та студентів училища виконали норматив МС України, 6 – норматив Майстра спорту міжнародного класу. Це Нетреба Ірина, Ващук Оксана (вільна боротьба), Галкін Олександр, Мацкевич Ігор (кульова стрільба), Юнес Клод, Почкалова Анфіса (фехтування).
 
Високі результати впродовж року демонстрували і випускники училища В.Федоришин (срібний призер Ігор ХХІХ олімпіади, чемпіон Європи), Н Синишин, Л.Когут (ІІІ місце чемпіонату Європи), А.Черкасова (ІІІ місце чемпіонату світу серед юніорів), О.Нарепеха (ІІІ місце чемпіонату Європи серед юніорів), М.Квятковська (чемпіонка Європи) – всі вільна боротьба, Я.Шемякіна (фехтування, багаторазовий призер етапів Кубка світу), Є.Боркін (сучасне п’ятиборство, ІІ місце чемпіонату світу), К.Палеха, М.Івашко (ІІ місце чемпіонату Європи – обоє стрільба з лука), Ю.Цюпик (велоспорт), Д.Демянюк (легка атлетика). Чемпіоном світу серед боксерів-професіоналів за версією WBO став А.Котельник.
 
Та найвагомішим досягненням року є те, що 14 вихованців училища взяли участь у Іграх ХХІХ олімпіади у м.Пекіні, де вони вибороли 1 срібну, 2 бронзові медалі, посіли 1 четверте, 1 шосте місце і внесли у скарбничку олімпійської команди України 10,5 олімпійських очок у неофіційному командному заліку, що складає 6,2%.

Детальніше про "Номінацію-2008" та номінантів читайте у розділі "спорт"
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Вільна боротьба

Вільна боротьба

Василь Шуптар – чемпіон України з боротьбиАнгеліна Лисак молодіжний чемпіонат провела на одному диханніТетяна Кіт – срібна призерка світового рейтингового турніру «Яшар Догу»Юлія Ткач – найкраща спортсменка Львівщини у червні 2019 рокуФеєричний виступ вихованок ЛУФК на ІІ Європейських іграх з боротьбиДіана Лаць і Сергій Костишин – бронзові призери юнацького чемпіонату ЄвропиБорчині ЛУФК взяли участь у міжнародному тренувальному зборі у СловаччиніУ поєдинках за європейську «бронзу» Мацола і Томищ не осилили білорусокМацола, Томищ і Харковський поборються за європейські кадетські нагородиВихованці ЛУФК завоювали 7 медалей на юніорському Євро з боротьбиСтуденти ЛУФК Ідзінський і Стасюк на подіумі юніорського чемпіонату Європи з боротьбиАнастасія Лавренчук – срібна призерка чемпіонату Європи з боротьби серед юніорок Винник Марія, Рябоволова і Вовчак – бронзові призерки юніорського чемпіонату ЄвропиОдинадцятеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у юніорському чемпіонаті Європи з боротьбиНа чемпіонаті України Марія Орлевич усіх суперниць поборола достроково