Вільна боротьба : Під час меморіалу Стадніка розіграли своєрідну першість ЛУФК

Своєрідну першість ЛУФК розіграли вихованки Львівського училища фізичної культури під час IV відкритого всеукраїнського турніру «Меморіал заслуженого тренера України Володимира Стадніка» з жіночої боротьби, який 23 грудня 2018р. відбувся у Львові, адже дві третини учасниць склали власне вони.
Другою цікавинкою турніру стало те, що проводився він у шести олімпійських категоріях.
У найлегшій вазі до 50кг переможницею змагань прогнозовано стала бронзова призерка цьогорічного чемпіонату світу Оксана Лівач (вип. 2014р.). Серйозного спротиву від суперниць Оксана (на фото) не відчула, а у фіналі перемогла одинадцятикласницю училища Марію Винник 13:2. Студентки ІІ курсу Катерина Чаленко і Аліна Сивак розділили ІІІ місце.
У категорії до 53кг перемогу здобула Ірина Гусяк (вип. 2010р.), яка у фінальній сутичці поклала на лопатки дніпрянку Анастасію Кравченко. Соломія Винник (11кл.) і Вероніка Рябоволова (ІІ курс) стали бронзовими призерками. Тетяна Кіт (вип. 2015р.) не мала собі рівних у вазі до 57кг, а першокурсниця Романа Вовчак – в 76кг.
Лише в 62кг дівчата віддали першість гості – українській азербайджанці Тетяні Омельченко. Цьогорічна випускниця Ангеліна Лисак посіла ІІ місце, а Анастасія Боженко (вип. 2016р.) – третє.

На молодіжному чемпіонаті України Юрій Ідзінський усіх суперників поборов достроковоНа борцівському чемпіонаті України вихованки ЛУФК здобули 18 медалейПід час меморіалу Стадніка розіграли своєрідну першість ЛУФКЮрій Ідзінський – переможець всеукраїнського турніру на призи Олександра МедведяПоловина нагород Кубка України з боротьби дісталося вихованкам ЛУФКВасиль Шуптар – чемпіон України з боротьбиСергій Михайлишин – чемпіон України з боротьбиБорці ЛУФК – переможці турніру імені Богдана ХмельницькогоБорчині ЛУФК відзначилися на Берлінському турніріХристина Береза – бронзова призерка молодіжної світової першості з боротьбиЧетверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світуАндрій Ткач і Юрій Вовк – найкращі борці турніру пам’яті Богдана Сцібайла«Срібні» виступи борців ЛУФК на «Терновому полі»Четверо вихованок ЛУФК візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті світу з боротьбиУ жовтні на Львівщині найкращою спортсменкою визнали Аллу Черкасову