Вільна боротьба : Лівач, Береза і Лисак – переможниці міжнародного турніру у Болгарії

У м.Благоєвграді (Болгарія) 7-10 лютого 2019р. відбувся ХХІІ міжнародний турнір «Петко Сіраков – Іван Ілієв» з видів спортивної боротьби серед молоді віком до 23 років, участь у якому у повному складі взяла жіноча збірна України, яка готується до європейської молодіжної першості, що на початку березня пройде у Сербії.
Приємно, що половину команди склали вихованки Львівського училища фізичної культури, а одним з тренерів збірної був вчитель вільної боротьби училища Орест Скобельський. Приємно і те, що всі дівчата повернулися в Україну з нагородами.
У ваговій категорії до 50кг перемогу здобула Оксана Лівач (вип. 2014р.). У вирішальному поєдинку Оксана виявилася сильнішою за господарку змагань Міглену Селішку 8:5.
У категорії до 53кг рівних не було Христині Березі (вип. 2017р.). Христина у фіналі поклала на лопатки Сюзану Сейчару з Румунії.
Усі свої поєдинки у вазі до 59кг закінчила достроково минулорічна випускниця училища Ангеліна Лисак (на фото).
Студентка І курсу Романа Вовчак стала срібною призеркою у категорії до 76кг, а Анастасія Лавренчук (вип. 2018р.) – бронзовою серед борчинь вагою до 65кг.
На загал, українки вибороли у Болгарії 10 медалей, з них шість золотих, і посіли І місце у загальнокомандному заліку.

Падошик, Томищ і Повк – бронзові призерки міжнародного турніру «Ведмежатко»Лівач, Береза і Лисак – переможниці міжнародного турніру у БолгаріїСофія Шеремета – переможниця меморіалу Леоніда Дуная з боротьбиАнгеліна Лисак: «Якщо на цю Олімпіаду не потраплю, на наступну шанси будуть більшими»На молодіжному чемпіонаті України Юрій Ідзінський усіх суперників поборов достроковоНа борцівському чемпіонаті України вихованки ЛУФК здобули 18 медалейПід час меморіалу Стадніка розіграли своєрідну першість ЛУФКЮрій Ідзінський – переможець всеукраїнського турніру на призи Олександра МедведяПоловина нагород Кубка України з боротьби дісталося вихованкам ЛУФКВасиль Шуптар – чемпіон України з боротьбиСергій Михайлишин – чемпіон України з боротьбиБорці ЛУФК – переможці турніру імені Богдана ХмельницькогоБорчині ЛУФК відзначилися на Берлінському турніріХристина Береза – бронзова призерка молодіжної світової першості з боротьбиЧетверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світу