48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Десятеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у рейтинговому турнірі у Болгарії


28 лютого – 3 березня 2019р. у м.Русе (Болгарія) відбудеться традиційний міжнародний рейтинговий турнір «Дан Колов – Нікола Петров» з видів спортивної боротьби.
Участь у турнірі у складі національної збірної команди України візьмуть відразу десятеро вихованців Львівського училища фізичної культури.
В жіночій частині програми це Лілія Горішна (вип. 2014р.), Юлія Хавалджи (вип. 2010р.), Ірина Гусяк (вип. 2010р.), Тетяна Кіт (вип. 2015р.), Юлія Ткач (вип. 2009р.) та Алла Черкасова (вип. 2005р.).
Для Лілії Горішної і Юлії Хавалджи (на фото) -  це перший міжнародний старт після народження дітей. Цікаво, що змагатись і Лілія, і Юлія, а також Ірина Гусяк будуть у одній ваговій категорії – до 53кг. Тетяна Кіт заявлена в 57кг, Юлія Ткач – в 62кг, Алла Черкасова – в 72кг.
     Серед чоловіків призи турніру і рейтингові очки UWW (Міжнародна федерація боротьби) виборюватимуть Ярослав Гурський (вип. 2016р., в/к до 61кг), Василь Шуптар (вип. 2011р., 65кг), Андрій Квятковський (вип. 2007р., 70кг), Іван Кусяк (вип. 2012р., 74кг). 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

Оксана Лівач: "Перша ціль - це Токіо, хочу потрапити на Олімпіаду"Юрій Ідзінський – срібний призер молодіжного чемпіонату Європи з боротьбиВихованки ЛУФК серед найкращих молодих борчинь ЄвропиБорці ЛУФК головні трофеї Відкритого кубка Львова залишили у ЛьвовіЮлія Ткач – переможниця світового рейтингового турніру «Дан Колов – Нікола Петров»Шестеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті Європи з боротьбиДесятеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у рейтинговому турнірі у БолгаріїПадошик, Томищ і Повк – бронзові призерки міжнародного турніру «Ведмежатко»Лівач, Береза і Лисак – переможниці міжнародного турніру у БолгаріїСофія Шеремета – переможниця меморіалу Леоніда Дуная з боротьбиАнгеліна Лисак: «Якщо на цю Олімпіаду не потраплю, на наступну шанси будуть більшими»На молодіжному чемпіонаті України Юрій Ідзінський усіх суперників поборов достроковоНа борцівському чемпіонаті України вихованки ЛУФК здобули 18 медалейПід час меморіалу Стадніка розіграли своєрідну першість ЛУФКЮрій Ідзінський – переможець всеукраїнського турніру на призи Олександра Медведя